Pa maska dhe nuk respektonin distancën e sigurisë, plas grushti në supermarket (VIDEO)

01/04/2020 - 20:56

Nuk donin të respektonin radhën dhe distancën 1 metër nga njëri-tjetri. Për këtë shkak, një burrë ua vuri në dukje se duhet të ruanin distancën e sigurisë, sidomos sepse nuk ishin të pajisur me maskë në supermarket.

Por pikërisht këtu nisi një sherr verbal i ashpër dhe burri që kërkoi respektimin e masave kërcënoi se do të njoftonte policinë.

“Ose vendos maskën, ose do të njoftoj karabinierët”,- u tha ai meshkujve me të cilët po debatonte.

Në këtë moment, një nga të rinjtë e goditi me grusht, por pavarësisht lëndimit, burri u konfrontua me të gjithë grupin. Në ndihmë të tij u vu edhe një tjetër person, që në fillim tentoi të pushonte sherrin.

Një klient i pranishëm filmoi gjithçka dhe pamjet filmike bënë xhiron e rrjetit. Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e së martës në zonën Cittadella, në Napoli, shkruan la Repubblica.

Sherri vazhdoi edhe jashtë supermarketit, derisa policia mbërriti në vendngjarje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

“Minjtë po bëhen gjithnjë e më agresivë në kërkimin e tyre për ushqim pasi restorantet në të gjithë SHBA-në janë ende të mbyllura për të

Pasi 164 minatorë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, miniera më e thellë e arit në botë, Mponeng, në Afrikën e Jugut, ka pezulluar p

Marco e Dario Zappa janë muzikantë nga Zvicra, prej vitesh të pranishëm me koncertet e tyre në Shqipëri dhe në Ballkan.

Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re.

Nik Kirgios, është padyshim një nga tenistët më funny në historinë e këtij sporti tepër popullor.

Pak ditë më parë qarkulluan online disa foto të disa bisedave, ku mendohej se ishte Kejvina Kthella dhe një mashkull që i ofronte 5 mijë

Një grua 126-vjeçare është bërë personi më i vjetër në botë që ka mundur COVID-19, të paktën sipas dokumenteve zyrtare.

Khloe Kardashian postoi të premten disa foto në Instagram ku shihej me një “look” të ri.

Aktorja e njohur Marjana Kondi rrëfeu së fundmi pengun e saj më të madh në jetë. Ajo ka treguar se peng i ka mbetur fakti që përveç vajzë