Si është të jesh e martuar me Bes Kallakun?

21/04/2019 - 22:29

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të famshme dhe të dashura për publikun shqiptar. Xhensila këtë të diel ishte e ftuar në “BE Coffee”, ku foli për marrëdhënien e saj me Besin dhe familjen e tyre të re që është shtuar me bekimin e dashurisë së tyre, Ajkën.

Erion Isai: Si është të jesh e martuar me Bes Kallakun?

Xhensila Myrtezaj: Është një martesë bio. Nuk ka pesticide, nuk ka helme, ka vetëm dashuri, ka ndonjëherë keqkuptime, por Besi është bio, Erion.

Bes Kallaku: Sikur me e pas mësu unë.

Erion Isai: Është bio, është.

Olsi Bylyku: Ju shikojnë të gjithë kaq të dashuruar, a ka ndonjë gjë që ju bezdis te njëri-tjetri?

Xhensila Myrtezaj: Nuk ka ndonjë gjë jo, ka shumë gjëra. Tani zemër më fal, duhet të jem e sinqertë, po ti i di shumë mirë gjërat. Jemi një familje, jemi në një shtëpi…Besi ka një fjalë që mua më nxihet jeta sa herë e përdor. “1 sekondë”. Ai 1 sekondi zgjat 24 orë, ‘Besi duhet t’i ndërrojmë vajzës pelenën’, ‘1 sekondë’. Kalon 1 orë, 2 orë, 3 orë, i vjen radha pelenës tjetër, ai prapë ‘1 sekondë’.

Erion Isai: Po Xheni sa e ka një sekondën?

Bes Kallaku: Çfarë flet mer, 1 sekondi i kësaj është një javë./tvklan.al  

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Katër veta, përfshirë një vajzë 15-vjeçare, janë gjetur të fshehur në automjete në përpjekje për tu larguar nga Maroku.

Për pak do të mbushë 108 vjeçe por asgjë nuk e ndal Luisa Zappitellin të marrë pjesë në votime.

Në sistemin diellor uji është më i bollshëm nga se mendohej, madje edhe në planetin xhuxh, në Pluton ndodhet një oqean nën sipërfaqen e n

Personi që po martohet tek hoteli “Rogner”, ndërsa disa metra më larg, në sheshin para kryeministrisë zhvillohej protesta e opozitës ësht

Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende nuk ke takuar shpirtin tënd binjak, por

Në fushë ishte i papërmbajtshëm, teksa golat e tij kanë çmendur tifozët e Kolumbisë, por edhe të Parmës e Njukasëllit.

Mbretëresha Elizabeth e ka përjetuar keq vdekjen e një prej ndihmëseve më besnike që i ka shërbyer për një kohë të gjatë.

Të ndahesh nga partneri/partnerja nuk është diçka e lehtë, sidomos kur nuk jeni të sigurt për vendimin që po merrni.

Dukesha e Kembrixhit është gjithmonë në super formë fizike!

Fotoja e dy majmunëve të vegjël të kapur pas njëri-tjetrit, tërhoqi vëmendjen e botës në fillim të vitit të kaluar.