Këngëtarja e njohur shqiptare, Loredana Zefi po shijon prej disa muajsh romancën me futbollistin gjerman, Karim Adeyemi.

Mirëpo mesa duket gjërat mes dyshes janë bërë më serioze dhe ka qenë vetë artistja që nxiti dyshimet se çifti kanë hedhur hapin e radhës.

Loredana ka ndarë me ndjekësit në InstaStory një foto të saj, ndërsa në sy ra dy unazat me gurë në gishtin e “fejesës”.

Postimin këngëtarja e ka shoqëruar me një foto të Adeyemit teksa bënte me duar një zemër, duke mos treguar më shumë nëse lidhja e tyre e dashurisë ka çuar në një stad tjetër, atë të fejesës apo jo.