Kjo është atmosfera në Durrës në prag të ndeshjes së kombëtares sonë me Spanjën.

Tifozët po presin plot emocione përballjen, në “Fan Zone”-in në shëtitoren “Taulantia”.

Flamuj që valëviten, bluza me simbolet e kombëtares dhe muzikë patriotike, shijoni pak nga atmosfera në videon bashkangjitur.

VIDEO