Kur Edi Rama sheh kukulla me Zahon (FOTO)

18/07/2018 - 10:09

Kryeministri Edi Rama njihet si një ndër politikanët më aktivë në rrjetet sociale. Pak kohë më parë Rama ishte pjesë e Top-listës së politikanëve më të ndjekur në median sociale. Jo më larg se dje, kryeministri ka postuar në Instastory disa çaste nga një film vizatimor.

Rama ka shoqëruar djalin e tij, Zahon, i cili shfaqet duke mbajtur në duar tabletën ku po luhet filmi. Kryeministri duket se ka marrë pak pushim nga axhenda e tij e ngarkuar për të kaluar mbrëmjen me të birin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryeministri Edi Rama gjatë takimit me studentët e Universitetit Bujqësor të Tiranës, bëri një sqarim për njërën prej pikave që ata kërko

Nga universiteti Bujqësor, kryeministri Edi Rama deklaroi edhe njëherë se qeveria pranon 8 kërkesat e studentëve, ndërsa nënvizoi sërish

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama është takuar me studentët të Universitet Bujqësor, për të folur për 8 pikat e shtruara nga në pro

I pranishëm në Komisionin ei Ekonomisë ku po shqyrtohet kthimi i buxhetit 2019 nga Presidenti, ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka sulmuar kryeministri Edi Rama, në një postim në Facebook.

Në Ditën Ndërkombëtare të Emigrantëve, Presidenti Ilir Meta thotë se vëmendja maksimale në arsim, është mënyra më e mirë për të frenuar l

Kreu i opozitës, Lulzim Basha deklaroi nga studio e ‘5 pyetje nga Babaramo’ se nuk do të ketë më asnjë takim të dytë mes tij dhe kryemini

Kreu i opozitës, Lulzim Basha deklaroi nga studio e ‘5 pyetje nga Babaramo’, se opozita është e gatshme të djegë në çdo moment mandatet.

Këshilli Kombëtar i PD votoi të shtunën për përzgjedhjen e 265 anëtarëve të tij të rinj, mes 350 kandidatëve në garë, ndërkohë që një num

Presidenti Ilir Meta ka folur sot për protestën e studentëve dhe kërkesat e tyre.