Valbona Sako uron 28-vjetorin e Partisë Socialiste me foton e Ramës

12/06/2019 - 12:50

Kandidatja socialiste për bashkinë e Durrësit, Valbona Sako ka uruar 28-vjetorin e krijimit të Partisë Socialiste të Shqipërisë. 

Sako ka zgjedhur të urojë me një foto të kryeministrit Edi Rama ndërsa shkruan se kjo ditë rrit edhe më shumë përgjegjësinë e të gjithëve për të bërë maksimumin drejt progresit.

POSTIMI I PLOTË

Forca më e madhe politike e shqiptarëve, Partia Socialiste shënon sot plot 28 vite jetë. Urime gjithë anëtarëve të Partisë Socialiste në këtë ditë, e cila na rrit të gjithëve edhe më shumë përgjegjësinë për të bërë maksimumin drejt progresit! Gëzuar të gjithë socialistëve!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë një paralajmërim të fortë në intervistën e dhënë për emisionin “Open” në TCH.

Procesi i rindërtimit do të jetë nën mbikqyrjen e rreptë të amerikanëve dhe europianëve.

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha falenderon të gjitha shtetet që gjatë Konferencës së Donatorëve shprehën solidaritetin me Sh

Teksa në Bruksel u mbyll konferenca e donatorëve për procesin e rindërtimit në zonat e prekura nga tërmeti shkatërrimtar, nënkryetari i L

Konferenca e Donatorëve i ka kaluar pritshmëritë e kryeministrit Rama dhe jo vetëm, por edhe nevojat e Shqipërisë për procesin e rindërti

Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur konferencën e donatorëve që po mbahet ende në Bruksel, me qëllim ndihmesën për kapërcimin e situatës

Gjermania ka dhuruar 11 milionë euro për rindërtimin në Shqipëri, pas tërmetit katastrofik të 26 nëntorit të 2019-ës.

Fjalimin e tij në konferencën e donatorëve për Shqipërinë, kryeministri Edi Rama e nisi duke thënë faleminderit në disa gjuhë të botës.

Gjatë fjalës së saj në Konferencën e Donatorëve, presidentja e Komisionit Europian, Ursula Von der Leyen teksa deklaroi se Bashkimi Europ

"Çdo ditë është një mundësi e re për të bërë një hap përpara në ndryshimin e vendit".