Rezarta Shkurta kthehet pas në kohë, ndan këtë kujtim kur ishte vetëm 18 vjeçe

01/08/2020 - 15:58

Këngëtarja Rezarta Shkurta është gjithmonë aktive ne rrjetet sociale, ku ndan më shumë rreth përditshmërisë së saj, apo dhe momentet e ëmbla pranë familjes.

Së fundmi Rezarta është kthyer pas në kohë duke ndarë me ndjekësit një kujtim të vyer për të. Ajo ka ndarë në ‘Instastory’ një foto të saj nga seti i parë fotografik me artistin e njohur, Fadil Berisha.

“18 vjeçe, seti i parë artistik”, ka shkruar Shkurta krah fotos ku shfaqet e veshur me një bluzë mjaft të zezë dhe flokët biondë të gjatë.

Me siguri Rezarta ka shumë nostalgji për këtë kohë, në të cilën ka qenë mjaft e përfshirë edhe në muzikë me projekte të ndryshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jeta private e personazheve të njohur është çdo herë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale.

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak se vua

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet mjaft e kuruar dhe elegante.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të shtrenjtë në familje.

Me 10 çmime Grammy, një rekord 29 çmime Amerikane të Muzikës dhe pesë hite nr.1 në Billboard Hot 100, karriera e Taylor Swift ka parë një

George dhe Amal Clooney dhuruan 100 mijë dollarë për organizatat bamirëse me bazë në Liban.

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka një mesazh për gjithë ata që e komentuan për peshën.

Arnold Schwarzenegger ka festuar 73-vjetorin dhe ka mbledhur pothuajse të gjithë familjen për një festë të vogël.

Pavarësisht jetëve të humbura për shkak të koronavirusit, ka ende njerëz që nuk besojnë për ekzistencën e tij ndonëse prej muajsh është i

Dj Sardi ka folur për herë të parë për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, identitetin e të cilës ende nuk e ka zbuluar, duke shtuar kureshtj