Trajneri i Fenerbahçes, Zeljko Obradovic, humbi kontrollin gjatë një pushimi teknik në ndeshjen e kampionatit turk të basketbollit kundër Banvitit.

Obradovic nuk ishte aspak i kënaqur me lojtarët e tij dhe këtë e tregoi duke i dhënë një shuplakë njërit prej tyre.