Tashmë trekëndeshi Bora, Donald, Trixa është kryefjala e ditës. Mbrëmjen e së martës, teksa Semi revoltohej për situatën e Trixës dhe Donaldit, ky i fundit deklaroi se po bën gjënë që do dhe do bëjë atë që do!

Por pas reagimeve të shumta, ka ardhur dhe ai i DJ Vin Velit, ish-burri i Bora Zemanit. Ai ka publikuar nje foto me nje vajze që supozohet të jetë e dashura e tij e përbri shkruan:

Na ndihmoni me ca kokoshka”– duke e ironizuar këtë që ndodhi. E në fakt duket më shumë si një mesazh inati kundrejt Borës.