Një postim në rrjete sociale i kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka ngritur dyshimet se këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa së shpejti do të mbajë një koncert në kryeqytet.

Veliaj ka publikuar një foto me prindërit e këngëtares, Anesës edhe Dukagjinit ndërsa shkruan:

“Diçka po gatuhet në Tiranë me Dukagjin Lipan dhe Anesa Lipan. Qëndroni gati.”

Nuk ka mbetet gjë tjetër vetëm të presim për të zbuluar diçka më shumë se çfarë fshihet pas kësaj fotoje!