Sokol Balla largoi Rudina Xhungën? Gazetarja zbulon të vërtetën

Postuar: 19/03/2018 - 22:36

   Gazetarja e njohur Rudina Xhunga, e cila u largua nga ekrani i “Vizion Plus” pas ardhjes së Sokol Ballës, duke iu mbyllur dhe emisioni “Dritare”, ka treguar mbrëmjen e sotme shkakun e largimit.

Xhunga ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”, ku u pyet nga fëmijët nëse ajo iku vetë apo e larguan nga “Vizion Plus”?

Rudina iu përgjigj fëmijëve duke u thënë: “Të dukem nga ato që e heqin unë ty?”. Gjithashtu gazetarja u dha një këshillë fëmijëve që të mësojnë e të bëhen zot të vetes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një nga yjet më të njohura të industrisë së pornos ka zbuluar se si kanë reaguar prindërit e saj kur ajo u ka thënë se çfarë punë bën.

Loja në kuzhinën e shtëpisë nuk ka shkuar ashtu si duhej për një dy vjeçar në Turqi.

Menjëherë pas përfundimit të Kupës së Botës, Era Istrefi ka vendosur që ta mbajë vëmendjen e publikut tek ajo.

Kombet e Bashkuara njohin zyrtarisht 195 shtete të botës, ndaj është normale që ndonjërën prej tyre edhe të mos e dimë se ku ndodhet.

Ky është momenti i tmerrshëm kur një shqiponjë e artë mbërthen një vajzë 8-vjeçare, duke i shkaktuar asaj plagë të rënda në trup.

Dy të dashuruar vendosën ti japin fund romancës në të 20-at duke i premtuar njëri-tjetrit se do të martohen nëse do mbeten beqarë.

Will Smith ka një histori suksesi që çdokush do ta kishte zili.

Një specie e re vdekjeprurëse e gjarpërinjve helmues është zbuluar në Australi.

   Vetëm pak ditë më parë çifti i njohur i showbizit shqiptar Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë me vogëlu

Mjaftuan vetëm disa minuta në pasarelë dhe ajo fitoi vëmendjen e të gjithëve.