Një aksident i pazakontë ka ndodhur paraditen e sotme pranë varrezave publike të qytetit të Fierit.

Mësohet se një automjet tip “Volkswagen” i drejtuar nga një i moshuar ka humbur kontrollin e automjetit dhe ka përfunduar brenda varrezave.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia, e cili e ka shoqëruar ne komisariat për të zbardhur rrethanat e kësaj përplasjeje me dëme materiale.