Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në afërsi të Pyllit të Sodës në qytetin e Vlorës.

Raportohet senjë automjet tip “Audi” ka dalë jashtë rruge dhe ka përfunduar në kanal, ndërsa raportohet për një të plagosur.

Sakaq, ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti.