Administratori i një portali, gazetari Gjergj Zefi, është dhunuar sot në Tiranë me sende të forta nga persona të paidentifikuar.

Blutë e Tiranës bëjnë me dije se gazetari  aktualisht po merr ndihmën mjekësore në spital, ndërsa është ngritur grupi Hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.