Çiljeta Xhilaga, banore në ‘Ferma Vip’, teksa po qëndronte në oborr së bashku me të tjerët, këndon hitin ‘Gangsta Love’.

Sakaq, ajo zbulon se do t’i kthehet muzikës dhe një nga bashkëpunimet e afërta do të jetë me Noizy-n.

‘Duhet të bëj edhe dyshin. E kam gjysmën e skenarit gati, të shkruar që para tetë vitesh’, – tha Çiljeta.

Pra, me sa duket, shumë shpejt do të kemi edhe ‘Gangsta Love 2’.