<!– wp:paragraph –>
<p>Shijoni pushimet në zemër të një prej qyteteve më të vjetra në Gadishullin Ballkanik, duke qëndruar në apartament modern, të sapo rinovuar me kushte luksoze në qendrën e Durrësit!</p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p><strong>”<a href=”https://www.airbnb.com/rooms/1180548746467048960?viralityEntryPoint=1&amp;s=76&amp;source_impression_id=p3_1719567549_P3K1LpwAd3uoyXdB”>City Center Rooms Durrës</a>”</strong> mirëpret mysafirët në këtë apartament krejt të ri (të sapo rikonstruktuar në qershor 2024), i vendosur në qendër të qytetit historik.</p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p><strong> Apartament me 5 dhoma gjumi, 18 pushues,</strong> <strong>12 krevate dhe 5 banja</strong></p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p>Apartamenti është i organizuar si një ambient i hapur i përbërë nga një dhomë ndenjeje e përbashkët, 5 dhoma gjumi secila e pajisur me banja të veçanta me të gjitha kushtet, dhe njëra prej dhomave e pajisur me kuzhinë të kompletuar. Apartamenti mund të merret me qira si një njësi e tërë nga një familje ose grup (deri në 18 persona) ose thjesht si dhoma gjumi teke që ndajnë një hapësirë ​​të përbashkët. Çdo dhomë gjumi ka një king bed ose ose queen bed, duke përfshirë garderobën dhe tualetin me cilësi të lartë për rehatinë e të gjithë pushuesve. Apartamenti përmban gjashtë televizorë, Netflix, me të gjitha aplikacionet e përbashkëta argëtuese të disponueshme.</p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p>Për komoditetin e mysafirëve, apartamenti ka internet me shpejtësi të lartë (300mbps, Wi-Fi6), 6 njësi AC në të gjithë apartamentet, një makinë larëse dhe tharëse, si dhe parkim falas në rrugë.</p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p><strong>Lokacioni ideal</strong></p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p>Ndodhet më pak se 10 minuta në këmbë nga terminali kryesor i autobusëve, teksa pushuesit kanë mundësinë të arrijnë në plazhet publike dhe private brenda 1-4 km largësi, duke ecur ose thjesht duke marrë një taksi nga apartamenti.</p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p>Bulevardi “Dyrrah” është arteria kryesore historike e qytetit si dhe rruga kryesore tregtare, ku ndodhet apartamenti dhe ofron shumë mundësi për të darkuar dhe argëtuar të gjithë familjen në mbrëmje.</p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p>Në katin përdhe të pallatit ndodhet edhe një Supermarket Italian (Conad), një farmaci lokale, një park i gjelbër, dy qendra tregtare, disa butikë të vegjël dhe pak banka janë të gjitha brenda 3 minutash në këmbë.</p>
<!– /wp:paragraph –>
<p><iframe title=”YouTube video player” src=”https://www.youtube.com/embed/A4tpW8kSMFQ?si=IJRrgjLFlBIqKA5Q” width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe></p>
<!– wp:paragraph –>
<p><strong>Çmim ekonomik</strong></p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p>Do të nxitojnë të gjithë të rezervojnë të parët, kur të mësojnë se ky apartament pushimi i arreduar me të gjitha kushtet luksoze, ofron çmimet më ekonomike duke nisur nga 60 euro/ nata për dhoma me tre pushues.</p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p><strong>”City Center Rooms Durrës”</strong> është i disponueshëm për të mirëpritur dhe ndihmuar personalisht pushuesit për çdo pyetje, shqetësim ose rekomandim gjatë gjithë qëndrimit në Durrës.</p>
<!– /wp:paragraph –>

<!– wp:paragraph –>
<p>Për të gjithë të interesuarit që mezi po presin që të shijojnë qytetin bregdetar të Durrësit gjatë gjithë vitit, mund të vizitoni linkun: <a href=”https://www.airbnb.com/rooms/1180548746467048960?viralityEntryPoint=1&amp;s=76″ target=”_blank” rel=”noopener”>https://www.airbnb.com/rooms/1180548746467048960?viralityEntryPoint=1&amp;s=76</a></p>