Vajza e biznesmenit Ardian Nikulaj, i cili u ekzekutua disa ditë më parë në Shëngjin ka ndarë një video prekëse nga festa e 50 vjetorit.

“Fluturo lart engjëll i bukur, do na mungosh bab”, shkruan e bija, Gleida krahas videos së publikuar në rrjetin social TikTok.

Ardian Nikulaj shfaqet me tortën përpara, i rrethuar nga njerëzit e afërm dhe familjarët e tij, të cilët i përshëndet me dorë.

Vrasja e tij mbetet ende pa autor, edhe pse policia po heton në disa pista.

@gleida.nikulaj Fly high beautiful angel 🕊️💔 do na mungosh bab #seeyouagain#ardiannikulaj#fypシ ♬ See You Again (feat. Charlie Puth) – Wiz Khalifa