Fushata, Vangjush Dako prezanton familjen

08/05/2015 - 19:56

8 maj 2015 – Shumë politikanë të huaj përfshijnë familjen në fushatë. Të qenit familjar do të thotë të kesh sa më shumë mbështetës dhe kur kjo zë vend në perëndim, në Shqipëri disa herë më shumë. Këtë po ndjek dhe kandidati socialit i Durrësit, Vangjush Dako, i cili bashkë me  posterin e fushatës publikon në rrjetet sociale familjen e tij.

Ja foto e familjes Dako, ku kryebashkiaku aktual ka pozuar me bashkëshorten Alba, djalin Xhulio dhe vajzën Kejsi.

 

 

Agjencia e lajmeve “Dyrrah”

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: