Aktorja e famshme është martuar në fshehtësi?

18/09/2019 - 21:40

Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney janë martuar në fshehtësi? Aktorja 29-vjeçare e “Hunger Games” dhe 34-vjeçari Maroney, janë fotografuar të hënën në Nju Jork, duke dalë nga një zyrë celebrimi martesash të kapur prej dorë për dore.

Sipas raportimeve të Page Six, aktorja dhe i fejuari i saj mund të jenë martuar në fshehtësi. Me sa duket, çifti kanë nënshkruar një kontratë paramartesore.

Pasi kanë dalë nga zyra e celebrimit, Jennifer dhe Cooke janë parë të shoqëruar nga truprojat e tyre, një fotograf dhe një mik i përbashkët. Pas firmosjes së kontratës, burimet nga ‘Page Six’ kanë treguar se dyshja do të organizojë një dasmë madhështore muajin tjetër.

Dikush që, me sa duket, ka qenë dëshmitar pranë zyrës së celebrimit të qytetit, shkroi në Twitter, i cili u fshi më pas.

“Kur shkon të marrësh kontratën e martesës dhe sheh Jennifer Lawrence duke celebruar martesën para syve të tu”. Fituesja e çmimit “Oscar” dhe Maroney u fejuan në fillim të këtij viti, sipas një burimi afër aktores së njohur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe shpesh herë është në qendër të vëmendjes për p

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.