Ermal Mamaqi bën ndryshimin e madh në fytyrë... (FOTO)

23/06/2019 - 18:20

Është kthyer në trend tashmë, të cilit nuk i kanë rezistuar shumë personazhe të njohura, rimodelimi i buzëqeshjes.

Listës së madhe të VIP-ave që kanë përmirësuar buzëqeshjen e tyre së fundmi i është shtuar edhe moderatori dhe aktori i humorit, Ermal Mamaqi.

Ai ka publikuar disa foto në rrjetin e tij social, ku ndan me ndjekësit e tij ndryshimin që ka bërë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i Hollywood-it Brad Pitt është parë në shoqërinë e një kolege të re, Ali Shawkat.

Pas lajmeve që u përhapën ditën e fundit, të cilat thanë se ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ishte martuar fshehurazi me Geo

Yjet e Hollywood, Channing Tatum dhe Jenna Dewan kanë përfunduar divorcin në një gjykatë në Los Angeles më 19 nëntor.

Doktori i njohur i VIP-ave Skerdi Faria, ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka zbuluar në një postim në Instagram se kritikohet shpesh nga njerëzit që nuk po publi

Pak ditë më parë, Kylie Jenner shiti 51% të aksioneve të kompanisë së saj të famshme të kozmetikës për 600 milionë dollarë.

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij prej 3 vitesh Georgina Rodriguez mund të jenë martuar në fshehtësi në Marok, menjëherë pas ceremoni

Pak nga dashuria për të, pak nga nostalgjia për Rachel të “Friends”, pak nga mungesa e saj deri para një muaji në Instagram, njerëzit vër

Johnny Depp, është sërish beqar.

Çifti mbretëror Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle do të bëhen prindër për herë të dytë, më shpejt seç mund të mendohet.