U tall me Metën/ Olti Curri i përvishet Spiropalit: Copë mishi, ha m** tani

22/09/2019 - 15:31

Tërmeti i fuqishëm që tronditi dje vendin ka lënë deri tani 68 persona të plagosur dhe dhjetëra banesa dhe biznese të dëmtuara, por revolta më e madhe duket se është ndaj ministres Elisa Spiropali, e cila javë më parë do të injoronte paralajmërimin e Presidentit Ilir Meta, i cili shprehej se vendi dhe rajoni i Ballkanit rrezikohej nga tërmete të forta.

Së fundmi, është blogeri Olti Curri, i cili ka publikuar një foto në Instastory ku e ka quajtur ministren e shtetit Elisa Spiropali, një ‘cop mishi’.

Ha m*t tani, cop mishi”, shkruan Curri krahas fotos ku shihet një lajm, ku zëdhënësja e Ramës tallet me Presidentin Ilir Meta.

“Baba Xhike të kemi rixha, nxirr një dekret e shtyje atë tërmet se na le pa gjumë. Kjo ishte batuta më e bukur e rrjetit për parashikuesin e parë në botë të tërmetit,”, do të shkruante Spiropali pas paralajmërimit të Kreut të Shtetit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe shpesh herë është në qendër të vëmendjes për p

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.