DASHI

Qielli do të favorizojë takimet për ata që nuk kanë një histori dashurie; yjet gjithashtu të favorshëm për çiftet. Ju pret një javë e mirë, por edhe nesër do të jetë një ditë e mirë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 1 qershor 2024), qielli në ditët në vijim do të punojë për t’i bërë më të forta bazat e të kuptuarit emocional; rreth të premtes, është më mirë të ndani një moment për t’u çlodhur, ndoshta për të kaluar me partnerin tuaj.

BINJAKËT

Duroni edhe pak. Java/periudha e re do jetë fantastike dhe do të vijë koha për të bërë ndryshimet që keni dashur prej kohësh. Do të duhet vetëm pak guxim.

GAFORRJA

Këshilla është të lini mënjanë hezitimet e kota gjatë orëve të ardhshme. Sidomos nëse ka dikë që ju pëlqen. Jini të zënë edhe në punë. Trego se pse vleni.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 1 qershor 2024), ju pret një javë fantastike. Të lindurit në këtë shenjë do të jenë të favorizuar tashmë gjatë orëve të ardhshme të këtij fillim qershori. Bëhu i zënë. Guxim. Ju duhet vetëm pak vetëbesim.

VIRGJËRESHA

Nëse ka vendime për të marrë, nuk është koha e duhur për ta bërë këtë, duke qenë se mendja juaj është diku tjetër, ndaj është më mirë të prisni disa orë. Merrni kohën tuaj nëse është e nevojshme. Së shpejti era do të kthehet. Mos kini frikë.

PESHORJA

Një javë e mbarë po vjen. Muaji qershor do të jetë muaji i rikuperimit sentimental: në dashuri ka një shtytje dhe tërheqje; për beqarët është koha për të zgjeruar rrethin e njohjeve. Bëhu i zënë. Shikoni përreth.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e shtunë 1 qershor 2024), Afërdita nuk është më kundër dhe yjet ju ftojnë të ktheheni në lojë me guxim dhe besim; Do të jetë më e lehtë të takosh njerëz të këndshëm gjatë ditëve të ardhshme të këtij fillim qershori. Guxim!

SHIGJETARI

Pritet një rishikim i thellë i marrëdhënieve të dashurisë; në jetën e një çifti planetët do shtyjnë drejt maturisë. Kur? Menjëherë. Guximi!

BRICJAPI

Në fillim të qershorit ju pret një javë e mbarë: beqarët nuk duan shumë përgjegjësi, ndërsa për çiftet është koha për të bërë plane për shtëpinë. Jepini një kthesë nëse është e nevojshme.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 1 qershor 2024), ju presin ditë fantastike por marrëdhëniet e komprometuara nuk mund të shërohen menjëherë; për më tepër nuk përjashtohet edhe sikleti mes dy dashurive. Çfarë duhet bërë? Zgjedhja është e juaja, por kini kujdes.

PESHQIT

Beqarët janë në një fazë që kërkon vëmendje të madhe, ndërsa në jetën bashkëshortore ka një kërkesë që nuk mund të pranohet. Jo tani të paktën… Prisni.