DASHI

Martesa juaj do të rizbulojë të kuptuarit e së shkuarës falë entuziazmit dhe sensualitetit. Për sa i përket punës, edhe nëse e gjeni veten në situata të komplikuara, do të gjeni një mënyrë për të dalë nga ajo në masë të madhe.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 15 dhjetor 2022), i keni lënë pak mënjanë ndjenjat. Jeni të fokusuar në gjendjen tuaj financiare. Angazhimi juaj i punës tani nuk është i lehtë, por absolutisht nuk duhet të hiqni dorë.

BINJAKËT

Nuk jeni mirë në këtë periudhë, shmangni edhe debatin me partnerin, nëse rrezikoni të debatoni. Për sa i përket punës, mund të bëni projekte afatmesme duke menduar të sillni diçka të re.

GAFORRJA

Gjatë ditës së enjte – 15 dhjetor 2022 – mund të vijë mundësia juaj për të takuar një person që do t’ju bëjë të përjetoni një dashuri të fortë. Stabiliteti juaj emocional do të sigurojë që edhe puna të shkojë mirë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 15 dhjetor 2022), nëse jeni vërtet të vendosur të rikuperoni një dashuri që dukej e përfunduar, tani është koha e duhur. Për sa i përket punës, mos e humbisni rastin për t’u dukur. Ju e dini se çfarë vleni dhe mos e humbisni mundësinë për t’u dukur.

VIRGJËRSHA

Mund t’i lejoni vetes një ditë për t’ia kushtuar partnerit tuaj. Ju jeni veçanërisht të gatshëm të shijoni dashurinë tuaj. Disa bezdi të vogla në punë, por në fund asgjë reale.

PESHORJA

Të dashur Peshore, nëse jeni duke kërkuar për një dashuri të re, tani mund të jetë momenti i duhur. Shikoni përreth, nuk përjashtohet kthimi në të kaluarën. Do të merrni një lajm të mirë, mund të keni konfirmime të rëndësishme pune.

AKREPI

Të dashur Akrepa, sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 15 dhjetor 2022), jeni mjaft të shqetësuar në këtë periudhë, ajo që do të vijë nuk do të jetë më e mira e ditëve tuaja, qoftë edhe për ndjenjat. Kujdes!

SHIGJETARI

Përpiquni t’i kushtoni kohë vetes dhe vlerësoni me kujdes atë që dëshironi nga një marrëdhënie. Ka ardhur koha t’ju japim disa përgjigje serioze…

BRICJAPI

Dita nuk do të fillojë mirë, por vendosmëria dhe gjysma juaj më e mirë do t’ju ndihmojnë të ndryshoni humorin tuaj. Sa për punën, ju vazhdoni si një tren.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 15 dhjetor 2022), jeni veçanërisht nervoz, ndoshta është më mirë të shmangni përballjen me partnerin tuaj, mund të lindin grindje… Për sa i përket punës, bëni një pushim. Duhet të ndalni për një moment.

PESHQIT

Qëndroni në vend dhe vlerësoni nëse historia juaj mund të vazhdojë vërtet apo është koha për ta përfunduar këtu. Mos u shqetësoni, përgjigjet do të vijnë vetë. Për sa i përket punës nuk vjen lajm i madh, por kush mbjellë mirë, frytet do të vijnë.