DASHI

Të lindurit e kësaj shenje do të jetojnë një të shtunë me Hënën që do të jetë kundër, prandaj është më mirë t’i lini gjërat të rrëshqasin. Dy javët e ardhshme do të jenë të ndërlikuara. Të dielën do ketë shumë nervozizëm.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 15 qershor 2024), duhet të gjeni më shumë besim tek të tjerët. Venusi mbështet zemrat e vetmuara, veçanërisht të dielën. Shumë prej jush do të mund të bëjnë një ndryshim.

BINJAKËT

Të lindurit në këtë shenjë do të thirren të kërkojnë dashurinë e vërtetë. Ata mund të bëjnë kërkesa në punë. Një hënë e shkëlqyer përpara. Situata ekonomike nuk është befasuese.

GAFORRJA

Hëna Disonante gjatë kësaj të shtune në mes të qershorit: diskutime të vogla do të jenë të mundshme. Ndaloni të strehoheni në kujtime: shikoni të ardhmen me qetësi dhe besim.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 15 qershor 2024), Hëna e bukur është në favorin tuaj. Tani do t’ju duhet të riparoni dëmet e shkaktuara nga një muaj si maji, më pak se i shkëlqyer. Do të keni një dëshirë të madhe për të fituar një sfidë. Hëna është ende e favorshme.

VIRGJËRESHA

Duhet të përfitoni nga këto ditë të mesit të qershorit të cilat do të jenë shumë premtuese në dashuri. Gjatë pjesës së dytë të muajit do të keni ide shumë më të qarta. Puna? Propozimet e mundshme për t’u pranuar do të vijnë së shpejti. Do të varet nga ju, sigurisht.

PESHORJA

Keni Hënën në shenjë, e cila rrit dëshirën për të dashur. Diçka magjike mund të ndodhë: jini gati për të vepruar. Për sa i përket punës, rezultatet e mbjelljes do të mund t’i korrni së shpejti.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 15 qershor 2024), një situatë astrologjike premtuese. Shumë premtuese. Po vjen koha për të kontrolluar mirësinë e dikujt në punë. Hëna në shenjën tuaj do ta ndihmojë dashurinë.

SHIGJETARI

Mund të ketë disa mosmarrëveshje ose përplasje të vogla me një ish. Megjithatë, kohë e mirë për punë. Një revansh është afër qoshes. Nga e diela do të keni edhe një Hënë të favorshme. Shumë mirë.

BRICJAPI

Nuk duhet të dorëzoheni para polemikave. Jo tani. Mbajeni dhe kafshoni gjuhën nëse është e nevojshme. Për sa i përket punës, gjithçka duket më e ndërlikuar, por mos u shqetësoni, do të përfundojë mirë. Megjithatë përveshni mëngët…

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 15 qershor 2024), Afërdita dhe Hëna në shenjë do ta ndihmojnë dashurinë. Për sa i përket punës, mos lini gurë pa lëvizur. Bëhuni i zënë. Vetëm në këtë mënyrë do të arrini të korrni frytet e duhura.

PESHQIT

Shumë planetë në favor gjatë orëve të ardhshme do të ndihmojnë sferën sentimentale. Duhet të merrni një vendim për punën pa e hedhur poshtë. Qëndroni dhe bëni zgjedhjen tuaj. Afërdita do të sjellë mundësi të reja edhe në dashuri.