Dashi 

Trekëndëshi që do të formojë Mërkuri me Uranin sot, parashikon ngjarje shumë të këndshme në jetën tuaj dhe madje edhe të papritura, pa e pritur. Lajmet dhe lajmet që ai do të ketë tani, do t’ju kujtojnë se fati është në anën tuaj dhe funksionon në mënyrë perfekte për ju.

Në fushën e karrierës, por edhe në atë financiare arrini objektiva të larta dhe jeni sërish optimist.

Demi

Treshja e sotme Merkur-Uran do t’ju ndihmojë shumë të përqendroheni dhe të kuptoni mendimet tuaja të thella, dëshirat tuaja të vërteta dhe ndjenjat tuaja, në mënyrë që të merrni vendime të rëndësishme për të tashmen dhe për të ardhmen tuaj.

Nga ana profesionale, po vijnë ndryshime rrënjësore të planeve tuaja, të cilat funksionojnë për të mirën e përparimit tuaj. Në planin financiar do të gjeni zgjidhje të papritura për problemet.

Binjakët 

Merkuri përballë jush sot formon një Trin me Uranin sot dhe është padyshim një element shumë pozitiv për ju, pasi do t’ju japë mundësinë e papritur për të hyrë në kontakt me të dashurit tuaj, për të planifikuar dhe arritur qëllimet tuaja, por edhe për merrni lajme dhe lajme të papritura të këndshme në lidhje me marrëdhëniet tuaja ndërpersonale.

Në fushën e karrierës arrini qëllime dhe dallime. Shmangni rreziqet financiare sot, të cilat mund t’ju dëmtojnë në të ardhmen e afërt.

Gaforrja 

Dita e sotme me siguri premton një përditshmëri të përmirësuar. Treshja e sotme Merkur-Uran ju jep mundësinë të realizoni shumë nga dëshirat tuaja, veçanërisht në çështjet që lidhen me detyrimet, qetësinë shpirtërore, çështjet pezull, por edhe çështjet e pamjes dhe mirëqenies fizike.

Financat dhe puna juaj do jenë në favor sot, pasi synimet dhe ambiciet janë realizuar.

Luani

Një aspekt jashtëzakonisht pozitiv për shenjën tuaj po ndodh sot dhe është Treshja Mërkuri – Uran. Interesi juaj sot është për të gjitha llojet e njohurive dhe përvojave. Optimizmi dhe pakujdesia juaj do të stimulohen dhe mund të vendosni të filloni një aktivitet krijues dhe të këndshëm.

Sigurisht që sot do të keni mundësi për të rritur fitimet, ndërkohë që nuk përjashtohet krijimi i një partneriteti të ri professional.

Virgjëresha 

Sot Mërkuri vjen në një treshe me Uranin dhe do të arrini të stimuloni dhe përmirësoni të gjitha fushat e rëndësishme të jetës tuaj dhe veçanërisht psikologjinë tuaj. Jeni më shumë të shqetësuar për shtëpinë dhe familjen, për të rregulluar marrëdhëniet problematike familjare dhe çështjet e brendshme.

Ju pret sukses absolut profesional, por në financat jeni mjaft shpërdorues.

Peshorja

Pozitive për ju Mërkur-Uran Trine që formohet sot, e drejton interesin tuaj në kontaktet tuaja ndërpersonale, lëvizjet dhe komunikimet. Gjatë një lëvizjeje, në fakt, mund të prisni një ngjarje të papritur dhe krejtësisht pozitive.

Favorizimi financiar dhe profesional është i sigurt sot dhe pa e pritur.

Akrepi

Treshja Mërkur-Uran që formohet sot do t’ju japë një mundësi të jashtëzakonshme për të përmirësuar kushtet në jetën tuaj dhe për t’u ndjerë përsëri të sigurt, plot vetëbesim dhe vetëbesim.

Në fushën profesionale, sot duhet të bëheni më produktivë dhe të shpejtë. Financat tuaja janë rregulluar papritur dhe më në fund jeni në paqe.

Shigjetari 

Treshja Mërkur-Uran në shenjën tuaj, që formohet sot, aktivizon fushat më të rëndësishme të jetës suaj. Disa lajme të papritura ose disa rrethana të rastësishme përmirësojnë absolutisht marrëdhëniet dhe ndërveprimet tuaja ndërpersonale.

Ka mundësi që sot të vijë një propozim i rëndësishëm profesional që i tejkalon pritshmëritë tuaja. Thuaj po për një marrëveshje financiare sot.

Bricjapi

Treshja Mërkur-Uran që formohet sot ju ndihmon të planifikoni lëvizjet tuaja të ardhshme dhe kështu të kuptoni përsëri ndjenjat tuaja. Këtu vjen një lajm i këndshëm që e mësoni në prapaskenë dhe ju bën të ndiheni sërish të lumtur.

Më në fund financat tuaja janë në linjë dhe madje pa e pritur. Nga ana profesionale po vijnë zhvillime të papritura që do t’ju sjellin gëzim dhe paqe.

Ujori

Treshja e sotme Merkur-Uran premton t’ju dhurojë një ditë tepër të jashtëzakonshme dhe të këndshme. Patjetër që do të merrni lajme dhe lajme të gëzueshme nga miqtë tuaj, të cilat as nuk i prisnit. Veçanërisht një miku juaj po ju përgatit një surprizë që do t’ju magjepsë dhe do t’ju japë gëzim.

Profesionalisht, por edhe financiarisht, jeni shumë të favorshëm sot për marrëveshje, firma dhe bashkëpunime të reja.

Peshqit 

Treshja Mërkur-Uran që po formohet sot, sjell zhvillime jashtëzakonisht pozitive, madje edhe të papritura, të cilat do të ndihmojnë shumë në përmirësimin absolut të imazhit dhe statusit tuaj shoqëror. Do të arrini të zgjidhni shumë nga problemet që ju kanë munduar deri tani.

Zhvillime absolutisht pozitive në financat tuaja, por edhe në biznesin tuaj. Po vijnë propozime të reja që do t’ju japin mundësinë për të rritur të ardhurat, por edhe zhvillimin tuaj professional.