DASHI

Java fillon me këmbën e duhur për sa i përket ndjenjave. Surpriza dhe takime të reja në ditët në vijim. Puna do ju sjellë disa probleme, por dalëngadalë gjithçka rregullohet. Siç thuhet, e nesërmja është gjithmonë një ditë tjetër.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e martë 20 dhjetor 2022), një mëngjes i qetë, por tashmë pasdite gjërat do të shkojnë shumë më mirë. Ka diçka që nuk shkon në marrëdhënien tuaj me eprorët, ndoshta ndiheni të nënvlerësuar dhe të vlerësuar dhe kjo ju bën të vuani shumë.

BINJAKËT

Disa përplasje me një person të afërt mund t’ju prishin ditën, veçanërisht në mëngjes. Ndërkohë në punë qëndroni të fokusuar. Çdo gjë rregullohet herët a vonë. Më shumë se më parë, por kini besim dhe keni akoma pak durim.

GAFORRJA

Zemra juaj po vlon nga dashuria. Ndoshta një miqësi papritur mund të bëhet dashuri. Kush do ta kishte menduar? Kolegët në punë nuk po bashkëpunojnë siç do të dëshironit: mos e merrni shumë në konsideratë, por më mirë shkoni drejt e në rrugën tuaj.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 dhjetor 2022), kohët e fundit nuk keni mundur të shihni kufirin e hollë, por të domosdoshëm mes dashurisë dhe miqësisë. Ju në fakt mund të keni rënë në dashuri me një mik apo mik historik. Biznesi ecën ngadalë, por disa operacione kërkojnë muaj durim.

VIRGJËRESHA

Dashuria po lulëzon, sikur nuk ju ka ndodhur prej kohësh, prandaj përfitoni sa më shumë hëna e favorshme. Në punë, nga ana tjetër, duhet të jeni më të qetë dhe reflektues. Ndonjëherë keni tendencë të veproni me impuls dhe nuk është mirë, mund të bëni gabime serioze.

PESHORJA

Ka diçka që nuk shkon me ndjenjat tuaja, ashtu siç do të dëshironit. Duhet të përpiqeni të sqaroni, sepse nuk është kështu. Mundohuni të krijoni një marrëdhënie besimi me kolegët tuaj në punë, puna në grup është thelbësore.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 dhjetor 2022), bëhuni gati të përjetoni emocione të forta. Ju do të jeni ndër protagonistët e vitit të ri. Thjesht duhet të jeni më të përgjegjshëm dhe të përgjegjshëm. Kujdes nga gjuhët e liga edhe në punë, ka nga ata që do të përpiqen të vendosin çelës në punët tuaja, por mos e fajësoni veten.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, a keni ndjesinë se po ju mungon diçka, ndoshta është thjesht furi apo dëshira për të bërë shumë. Për ata që punojnë më mënyrë të pavarur do të ketë shumë punë për të kryer. Të martën duhet të keni durim. Jo çdo gjë po shkon në mënyrën e duhur, por batica shpejt ndryshon.

BRICJAPI

Shijoni stinën dhe mos lini vend për xhelozi. Nga se frikësoheni? Partneri është shumë serioz dhe nuk ju jep arsye për të patur dyshime. Dhe a mund të thuhet e njëjta gjë për ju? Ndoshta jo. Shumë biznes në punë, në fillim të vitit 2023, veçanërisht për profesionistët e pavarur. Tani për tani, jini të durueshëm.

UJORI

I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 20 dhjetor 2022), keni ndjenjën se diçka po ju mungon, por në realitet gjithçka po ecën në drejtimin e duhur. Puna vazhdon dhe ecën mirë, por ndonjëherë mendimet e këqija ju pengojnë. Prandaj jini më optimistë!

PESHQIT

Herë pas here ju ngecni në ndonjë imazh nga e kaluara, dhe kjo nuk është domosdoshmërisht një gjë e keqe. Megjithatë, duhet të lini mënjanë nostalgjinë dhe të shikoni të ardhmen me optimizëm. Harrojeni një histori që ju bëri të vuani. Puna po shkon mirë dhe do të përmirësohet, nëse merrni vendimet e duhura në një të ardhme të afërt.