Dashi

Dite përgjithësisht e qete dhe pa probleme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do silleni mire me atë qe keni ne krah dhe do ia vini ne pah gabimet qe mund te beje. Ai do iu kuptoje dhe do iu falënderoje. Beqaret do kenë mundësi pa fund për te takuar persona interesante. Ne planin financiar bëni mire te tregoheni te arsyeshëm dhe te organizuar. Vetëm kështu nuk do keni probleme.

Demi

Jeta sentimentale e te dashuruarve do jete me e animuar. Bashkëpunimi do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite. Beqaret do jene me fatlumet e kësaj dite. Ata do kenë takime mjaft interesante me persona qe ja vlen te krijosh lidhje afatgjate. Planetët do influencojnë negativisht ne planin financiar, kështu qe duhet te merrni masa strikte qe situata mos destabilizohet.

Binjaket

Nuk do e pranoni aspak qe partneri te mos tregohet i sinqerte me ju dhe kjo do krijoje debate te njëpasnjëshme ne çift. Dita nuk do ketë aspak qetësi. Beqaret do kenë shume fat. Pa pritur dhe ne një vend qe as nuk e kishin imagjinuar ndonjëherë do takojnë një person fantastik. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni vigjilente qe te shmangni problemet.

Gaforrja

Marrëdhënia juaj me personin qe keni ne krah do jete shume e mire sot. Do flisni lirshëm me te dhe do ua shprehni te gjitha ndjenjat. Edhe beqaret do kenë fat ne dashuri dhe do takojnë personin qe kane ëndërruar prej kohesh. Lëreni veten te lire dhe udhëhiquni nga ndjenjat. Financat do jene me te mire për shkak te përmbylljes me sukses te një projekti profesional.

Luani

Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. As vete nuk e kishit menduar se parteri do mendonte aq shume për t’ua bere qejfin e për t’ua plotësuar dëshirat. Beqaret do kërkojnë me ngulm te krijojnë një familje, por nuk do jene me fat. Ne planin financiar do jeni me te privilegjuar. Nuk pritet as problemi me i vogël kështu qe rrini te qete.

Virgjeresha

Marrëdhënia ne çift nuk do jete ne momentin me te mire sot, megjithatë nuk priten as probleme shume te mëdha. Mundohuni te jeni te arsyeshëm dhe te mos kërkoni shume nga partneri. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa te reja. Ne planin financiar mund te kryeni transaksionet e duhura tani qe është momenti me i përshtatshëm.

Peshorja

Ambienti ne çift do jete shume i ngrohte gjate kësaj dite. Do qëndroni me shume kohe pranë atij qe dashuroni dhe do flisni hapur për gjithçka. Beqaret me mire te mos iu besojnë te gjithë atyre qe do i propozojnë dhe te presin disa dite te tjera për te takuar personin e duhur. Problemet financiare do i zgjidhni një e nga një. Do jeni me te qete ne këtë sektor.

Akrepi

Tensioni ne çift do pakësohet sot dhe do jeni me te gatshëm te bëni tolerime. Edhe partneri nga ana tjetër do iu kërkojë falje për disa fjale qe iu ka thënë. Beqaret nuk do kenë aspak dëshire te krijojnë një lidhje serioze. Ata qe kërkojnë aventura do kenë shume fat. Sektori i financave do vazhdoje te mbetet i njëjtë kështu qe vazhdoni te tregoheni te kujdesshëm me shpenzimet.

Shigjetari

Perspektivat janë te mira për ata qe janë ne një lidhje. Komunikimi do filloje te përmirësohet dhe nuk do mbani me mëri për gjera te kota te se kaluarës. Beqaret nuk do jene me fat dhe do mbetës serish vete. Mire do jete te shoqëroheni me miqtë qe te mos e mbani mendjen tek dashuria. Financat do jene përgjithësisht te mire, por ju nuk do kënaqeni me aq.

Bricjapi

Duhet t’ia shprehni me shume ndjenjat partnerit tuaj sot ne mënyrë qe edhe ai te ndihet me mire. Mendoni t’i bëni edhe ndonjë surprize te këndshme ne mbrëmje për te rindezur pasionin. Beqaret do bëjnë për vete shume persona prandaj duhet te përgatiten për propozime te shumta. Financat nuk do ndikohen nga asnjë planet, kështu qe situata do mbetet e njëjtë.

Ujori

Shume nga ëndrrat tuaja te dikurshme do bëhen realitet gjate kësaj dite. Do jeni ne një mendje me partnerin dhe dita do jete shume harmonike. Beqaret nuk do e kuptojnë sa afër e kane princin e tyre te kaltër dhe do vazhdojnë ta kërkojnë atë neper vende te largëta. Financat do jene delikate, por nuk duhet te luani me lojëra fati sepse do humbni akoma me shume.

Peshqit

Do jeni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe do ia plotësoni atij dëshirat. Ai nga ana tjetër ka menduar t’iu beje një propozim shume interesant dhe te veçante. Ata qe janë ende vetëm duhet te durojnë edhe disa dite. Shume shpejt jeta e tyre do ndryshoje rrënjësisht. Situata financiare do filloje te përmirësohet dalëngadalë.