Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër Hëna pritet të jetë në një aspekt të favorshëm dhe qielli i kthjellët do të kthehet për ju. Fundjava ishte paksa e ngadalësuar për ju për shkak të hënës së pafavorshme, këtë të hënë i rikthehemi sfidave. Keni në kokë gjëra për të bërë, ndjenja për t’u marrë, por kujdes mos e teproni. Më mirë të bëni hapa të ngadaltë.

Demi: Nesër Hëna do të bëhet disonante: ju presin 48 orë paksa të trazuara ose të lodhshme. Asgjë që mund të ndalojë rilindjen tuaj të madhe. Yjet e fundit të qershorit me siguri do t’ju japin diçka më shumë. Duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje dietës dhe gjendjes fizike.

Binjakët: Nesër mund të mbështeteni në një Hënë të shkëlqyer, nëse doni të filloni një projekt të ri, propozoni idenë tuaj dikujt. Fatkeqësisht, Saturni mund të sjellë vonesa ose ngadalësime në punë. Kushtojini vëmendje financave: duhet të bëni një bilanc të situatës dhe të kuptoni se cilat janë referencat e duhura.

Gaforrja: Më në fund do të shpëtoni nga Hëna disonante dhe do të jeni në gjendje të rikuperoni më shumë qetësi. Kjo periudhë favorizon projekte të reja dhe nisma të guximshme. Lajmet e mira janë në rrugë e sipër. Ndoshta do të kishit dashur të merrnit më shumë vlerësim në punë, por përpiquni të mendoni pozitivisht.

Luani: Me afrimin e muajit korrik, jeta juaj e dashurisë do të fillojë të marrë një shtysë të re. Kushdo që ka përjetuar tension në një lidhje nuk duhet të humbasë besimin: Afërdita së shpejti do të hyjë në shenjë! Në javët e ardhshme do të jeni në gjendje të bëni shumë më tepër në çdo fushë të jetës tuaj.

Virgjëresha: Siç e parashikon horoskopi i Paolo Fox, nesër do të jetë një ditë interesante. Po rikuperoni më shumë qartësi dhe vendosmëri dhe nuk do mungojnë zgjidhjet për problemet që ju mundojnë. Ka kohë që kanë filluar të ravijëzohen mundësitë dhe të reduktohen telashet. Edhe ata që nuk i kanë prerë ende të gjitha raportet boshe, së shpejti do ta bëjnë këtë.

Peshorja: Më në fund Hëna do të jetë sërish mikja juaj dhe do t’ju ndihmojë të riktheni një qetësi të vyer në familje. Megjithatë, pjesa e mbetur e qershorit do të jetë më e menduar dhe më pak stimuluese. Do të duhet të jeni shumë të mirë për të lënë çdo provokim të rrëshqasë mbi ju dhe të mos ngjallni tensione të panevojshme.

Akrepi: Nesër Hëna në disonancë mund t’ju bëjë të ndiheni pak të ndjeshëm ose të lodhur. Megjithatë, nuk do të duhet të shqetësoheni se mos sëmureni si ajo që ndodhi muajin e kaluar! Më e keqja tani ka mbaruar. Që këtu e tutje yjet do të punojnë për t’ju bërë të rikuperoni në çdo fushë të jetës tuaj.

Shigjetari: Nesër mund të mbështeteni në favorin e një Hëne miqësore për të rikuperuar pak më shumë harmoni dhe mirëqenie psikofizike. Sapo jeni kthyer nga një trazirë e madhe planetësh dhe tani duhet të përveshni mëngët dhe të rikuperoni. Këto janë ditë reflektimi, rishikimesh të disa miqësive dhe kërkimit të zgjidhjeve efektive për disa probleme.

Bricjapi: Sipas horoskopit të Paolo Fox, pak lodhje mund të shfaqet nesër. Periudha është pozitive, nuk do të mungojnë kënaqësitë e reja dhe konfirmimet e rëndësishme. Thjesht përpiquni të mos mendoni për të kaluarën për t’u ankuar për diçka te partneri/ja juaj. Çiftet në lidhje prej kohësh janë në rrezik të përthithen në debat.

Ujori: Nesër Hëna do të hyjë në shenjën tuaj: do të keni një dëshirë të re për të dashuruar dhe për të qenë me të tjerët. Do të jetë e rëndësishme të sqaroni me partnerin/en nëse në maj ishit bërë më të padurueshëm, tani përkundrazi, do të keni shumë butësi.

Peshqit: Prej disa ditësh keni gjetur shumë vendosmëri dhe keni filluar të kuptoni se në çfarë keni gabuar dhe për çfarë jo. Mundohuni të mbyllni çdo marrëveshje të pazgjidhur deri në fund të qershorit. Ju duhet t’i përdorni këto ditë për t’i dhënë më shumë hapësirë ​​dashurisë. Nëse keni dikë që ju intereson, do bënit mirë të dilni ballazi.