Horoskopi Paolo Fox Dashi: Takimet e këtyre ditëve janë të diskutueshme, Afërdita hyn në një fazë konkurrence. Ata që kanë një rrugë të re për të trajtuar në punë emocionohen sepse duan më shumë.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Shanse të mira edhe për lidhje të reja, shpesh paksa të tensionuara me shenjën e Peshores. Ka nisur një javë e ngarkuar në punë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Në dashuri është më mirë të lëvizni me kujdes në këtë kohë. Në punë është më mirë të gjeni bashkëpunëtorë të rinj.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Jeni nervoz në marrëdhënien tuaj të dashurisë me një person tjetër. Ju duhet të gjeni paqe me veten në radhë të parë. Në punë jeni të rrethuar nga njerëz që nuk e kryejnë detyrën.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Kjo e martë është ditë e mirë në dashuri, të mërkurën ca më pak dhe zemra juaj është në ankth. Tani për tani ju duhet të relaksoheni në punë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Kjo e martë është një ditë e shkëlqyer për t’u përballur me dikë. Entuziazëm edhe në punë, sidomos për më të rinjtë, rishtarët.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Ata që janë të ndarë nuk duan të kthehen pas, por historitë e reja mund të jenë intriguese. Keni pasur një problem në punë që mund të rikthehet.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Zemrat e vetmuara duhet të përfitojnë nga këto ditë për takime të reja. Në punë ka shqetësime për paratë.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Hëna dhe Venusi janë të favorshme dhe ju mund të shkoni veçanërisht mirë me shenjën e Peshores. Ka një rikuperim në punë.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Edhe këtë të martë 27 diçka nuk shkon me marrëdhënien tuaj, veçanërisht me Dashin dhe Gaforren. Nuk ka asnjë lajm në punë, por disa arritje mund të vijnë në fillim të vitit të ardhshëm.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Nëse ka probleme në marrëdhënie, do të jetë më mirë të flisni për këtë tani. Duke qenë se është një periudhë rikuperimi në punë, mund të shpresohet për diçka më shumë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Dy ditët e ardhshme janë premtuese, nëse duhet të sqaroheni pas një sherri, kjo është koha e duhur. Njerëzit nuk ndryshojnë dhe as kolegët e tu nuk ndryshojnë, ti e merr çdo gjë seriozisht dhe pasojat dihen.