DASHI

Nëse këto ditë jeni të ngujuar në shtëpi ose gjithsesi jeni detyruar të mos argëtoheni apo të dilni siç do të kishit dashur, dita e duhur po vjen për të kënaqur veten dhe për t’i dhënë shtytje ideve tuaja.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 28 prill 2024), gjatë orëve në vijim mund të ketë tensione të vogla për t’u kapërcyer lehtësisht dhe në një kohë të shkurtër. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të mos nxisni polemika të kota dhe sterile.

BINJAKËT

Gjatë orëve në vijim do të ishte koha për t’u çlodhur pak dhe për të përjetuar diçka të bukur, ndoshta për të shkuar në një udhëtim të këndshëm ose për të pasur një përvojë të re së bashku me njerëzit që doni. Përdoreni këtë të diel për të bërë të gjitha këto.

GAFORRJA

Mendimet e dyta shfaqen shpesh në jetën tuaj. Do të ishte një kohë e mirë për të përfituar nga kjo e dielë në fund të prillit për të provuar të reflektoni dhe të përshkruani me saktësi këndvështrimin tuaj. Mendoni për këtë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 28 prill 2024), në këtë ditë në fund të muajit mund të ketë ndonjë diskutim në familje ose në dashuri. Këshilla është të mos nervozoheni dhe të mos nervozoheni.

VIRGJËRESHA

Kjo e diel në fund të prillit do të jetë preludi i një jave padyshim pozitive. Ju e përdorni atë për të pushuar dhe për të marrë frymë pak, do të shihni që nga e hëna fotografia juaj astrale do t’ju buzëqeshë.

PESHORJA

Nuk mund të bëni gjithçka që keni në mendje për këtë të dielë në fund të prillit. Shpërndani angazhimet tuaja të shumta në disa ditë, përndryshe rrezikoni të mbyteni në stres.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 28 prill 2024), yjet ju ndihmojnë dhe ju ftojnë të zgjidhni disa probleme. Në veçanti, për sa i përket marrëdhënieve ndërpersonale, janë krijuar tensione të vogla, të cilat më së miri mbahen larg ose zgjidhen njëherë e përgjithmonë.

SHIGJETARI

Si gjithmonë keni një vullnet dhe një dëshirë të madhe për të vepruar dhe për t’u përfshirë, por në këtë periudhë energjia juaj është duke u pakësuar… Duhet të pushoni. Mos u shqetësoni: së shpejti do të mund të filloni sërish me stil.

BRICJAPI

Historitë që vazhdojnë prej kohësh nuk janë në diskutim, por për ata që kanë lindur së fundmi këtë fundjavë në fund të prillit 2024 mund të jenë në disa raste vendimtare.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel, 28 prill 2024), është e mundur të ndryshoni jetën edhe duke shkelmuar zakonet, duhet të jeni gati për të kërkuar hapësira të reja dhe mundësi të reja me ndërgjegjësimin për cilësitë tuaja.

PESHQIT

Disa marrëdhënie duken pak më të komplikuara për t’u menaxhuar, veçanërisht nëse keni qenë nervoz kohët e fundit. Këshilla është t’u afroheni atyre që i doni vërtet. Bëni paqe. Gjithmonë do të përfitoni prej saj.