Dashi

Në dashuri duhet të përpiqeni të kuptoni se në cilin drejtim rreh zemra juaj. Në punë bëni më të mirën dhe nëse punoni me dikë që nuk dëshiron të bëjë asgjë, mbajeni larg projekteve tuaja.

Demi

Për ndjenjat ky është një mëngjes shumë interesant për të jetuar në maksimum. Një lajm interesant po vjen në punë. Do shkoj gjithçka mirë vetëm kujdes të shtuar.

Binjakët

Me një hënë të favorshme në këtë ditë do të mund të përjetoni emocione të bukura dashurie. Në punë, mos kini frikë të thoni fjalën tuaj.

Gaforrja

Në dashuri ky është një mëngjes mjaft i shqetësuar dhe në punë do të ishte më mirë të përballeshim menjëherë me problemet sesa t’i lini aty.

Luani

Energjia që keni të mërkurën është e bukur, edhe në dashuri dhe jo vetëm në punë. Nga pikëpamja profesionale, gjërat më në fund kanë filluar të duken mirë.

Virgjëresha

Me hënën e favorshme, dashuria mund të shkëlqejë si kurrë më parë. Në punë do arrini të përfundoni të gjitha projektet tuaja. E mërkura do jetë ditë e mirë.

Peshorja

Të mërkurën flet për disa ndalesa të vogla emocionale, por asgjë të pazgjidhshme. Në punë mos u frikësoni dhe kushtojini vëmendje daljeve të parave.

Akrepi

Në dashuri duhet t’i përballoni problemet në çift pa frikë. Ka ende disa dyshime për punën, por asgjë për t’u shqetësuar.

Shigjetari

Këta muaj që do të vijnë janë shumë të rëndësishëm për ndjenjat dhe në punë do mund të filloni nga e para.

Bricjapi

Në dashuri ka disa dyshime për t’u sqaruar dhe pak kaos në jetën e dashurisë. Në punë situata është e ngjashme, e rëndësishme është të mos bëni zgjedhje të rrezikshme.

Ujori

Në dashuri, nëse keni ngecur në dy anë, do t’ju duhet të bëni një zgjedhje. Në punë qëndroni sa më të qetë.

Peshqit

Në dashuri ka ardhur koha të përballeni me problemet dhe t’i kapërceni ato. Në punë do arrini t’i kryeni me qetësi të gjitha angazhimet.