DASHI

Në dashuri mund të keni disa takime interesante: më në fund keni harruar një ish që ju pengoi të ecni përpara në frymën e duhur. Tani zbrisni pak poshtë. Për sa i përket punës, me një person të Gaforres mund të ketë disa keqkuptime që duhen menaxhuar sa më mirë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 6 prill 2024), mund të ketë disa tensione gjatë mbrëmjes me partnerin, përpiquni të qëndroni të qetë. Pse debatoni? Për sa i përket punës, duhet të merrni masa: favorizohen kontaktet, por do t’ju duhet të përveshni mëngët.

BINJAKËT

Ka pak nervozizëm në ajër, mos i nxisni konfliktet dhe përpiquni të distancoheni nga njerëzit që nuk ju bëjnë mirë. Për sa i përket punës, në orët e ardhshme do të keni një dëshirë të madhe për të ndryshuar gjithçka, nuk do të ndiheni të shpërblyer për atë që bëni.

GAFORRJA

Nëse ka pasur debate në familje apo me partnerin, do të arrini të rikuperoheni në orët në vijim. Bëni paqe. Për sa i përket punës, do të favorizohen ata që janë në kontakt me publikun, kurse marzhi i fitimit do të jetë më i madh se sa pritej.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 6 prill 2024), po përjetoni një periudhë të caktuar, beqarët e shenjës ndihen mjaft konfuzë në këto orë. Kërkoni qartësi dhe paqe. Për sa i përket punës, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të numëroni deri në dhjetë para se të flisni…

VIRGJËRESHA

Në dashuri me shenjat e Gaforres, Peshqve dhe Akrepit do të ketë disa mundësi të bukura për të kapur. Për sa i përket punës, angazhohuni, sepse situatat që kanë ngecur për disa kohë më në fund mund të ecin përpara. Duhet edhe guxim.

PESHORJA

Në orët e ardhshme mos u mbyllni në shtëpi, por shkoni në vendet e duhura: mund të takoni një person të rëndësishëm në sferën sentimentale… Për sa i përket punës, ka disa mundësi të shkëlqyera që ju vijnë. Do të varet nga ju t’i kapni ato!

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 6 prill 2024), në dashuri në orët në vijim mund të ketë shumë tension për t’u menaxhuar, yjet ju ftojnë të veproni me maturi dhe qetësi. Për sa i përket punës, mos bini në provokime të kota. Kujdes!

SHIGJETARI

Në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë, mos u tregoni impulsivë me partnerin apo me personin që po takoni. Për sa i përket punës, lodhja do të fillojë të ndihet jo pak. Prisni.

BRICJAPI

Nëse jeni beqarë, merruni me punë. Takimet janë të favorizuara në orët në vijim! Për sa i përket punës, keni më shumë energji, shfrytëzojeni sa më shumë që të arrini qëllimet tuaja në kohën më të shkurtër të mundshme.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 6 prill 2024), në dashuri do t’ju karakterizojë në orët në vijim një farë bollëku dhe shtytje emocionale. Për sa i përket punës, më në fund do të arrini të tërhiqni njerëz që mund t’ju ndihmojnë në qëllimet tuaja.

PESHQIT

Takimet janë të favorizuara por… mos u bëni shumë selektive! Kur bëhet fjalë për punën, sigurohuni që idetë tuaja të dëgjohen nga të tjerët. Por qetësia do të jetë e nevojshme. Durimi është virtyti i të fortit. Në fund do të merrni kënaqësi të madhe, në çdo fushë.