DASHI

I dashur Dash, pasioni do të jetë motori i marrëdhënies suaj në këtë ditë të dytë të javës së dytë të gushtit 2023. Për ju që jeni beqarë, një takim i papritur mund t’ju çojë në një zgjedhje të rëndësishme. Në punë do të jeni plot energji dhe kreativitet. Është koha e duhur për të nisur me ide dhe projekte të reja.

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e martë 8 gusht 2023), përpiquni të shmangni diskutimet e kota. Qëndrimi juaj pozitiv dhe konstruktiv do t’ju bëjë të parezistueshëm. Për sa i përket punës, mund të ketë komplikime, por mos u dorëzoni dhe vazhdoni të punoni shumë.

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, marrëdhëniet ndërpersonale do të jenë në fokusin tuaj këtë të martë. Ju do të dëshironi të krahasoni veten me të tjerët dhe madje të dëgjoni me kërshëri historitë e tyre. Mund të ketë disa pengesa në punë, por mos u shqetësoni, do të arrini t’i kapërceni.

GAFORRJA

Të dashur Gaforre, gjatë orëve të ardhshme do të jeni më romantikë dhe më të ndjeshëm se zakonisht. Në anën tjetër, gjetja e kohës për gjysmën tuaj do të jetë çelësi për një marrëdhënie harmonike. Për sa i përket punës, do të jetë e nevojshme të bëni disa zgjedhje të rëndësishme. Ndiqni instinktet tuaja dhe nuk do të pendoheni.

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e martë 8 gusht 2023), një lajm i mirë është rrugës në sferën e dashurisë, por edhe për shëndetin dhe punën. Një ndjenjë madje mund të lindë papritur.

VIRGJËRESHA

Të dashur Virgjëresha, përpiquni të jeni më pak perfeksionistë në mënyrë që të lehtësohen edhe diskutimet me familjen dhe miqtë. Mos harroni se grindjet e vazhdueshme, sigurisht që nuk ju ndihmojnë me shëndetin…

PESHORJA

Të dashur Peshore, a ndiheni të lënë pas dore, si të përjashtuar? Reagoni, përpiquni të gjeni përsëri vendin që ju takon. Për sa i përket punës, nuk ka qenë një vit i lehtë deri tani, por tani është koha të mendoni vetëm për pushimet!

AKREPI

Të dashur Akrepë, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e martë 8 gusht 2023), jeni pak të hutuar dhe nuk keni dëshirë të bëni asgjë. Mundohuni të relaksoheni. Në dashuri dhe punë tensionet do të zbuten nga mesi i gushtit.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, përpiquni të jeni më të afrueshëm dhe të hapur me partnerin/en tuaj. Për sa i përket punës, mund të ketë disa sfida, por do të keni forcën për t’i kapërcyer.

BRICJAPI

Të dashur Bricjapë, marrëdhëniet familjare do të jenë në qendër të vëmendjes tuaj. Mundohuni t’i kushtoni kohë të dashurve tuaj. Për sa i përket punës, do të keni mundësi të merrni mundësi të reja dhe të rriteni profesionalisht.

UJORI

I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e martë 8 gusht 2023), do të jeni më të ndjeshëm dhe romantikë se zakonisht. Ndërsa ju beqarë, mund të takoni një person të veçantë. Sa i përket punës, përpiquni të menaxhoni energjitë tuaja dhe të përqendroheni në qëllime realiste.

PESHQIT

Të dashur Peshq, marrëdhëniet ndërpersonale do të jenë në qendër të vëmendjes tuaj këtë të martë. Tregoni dashurinë tuaj për ata që doni. Për sa i përket punës, do të jeni shumë intuitivë dhe do arrini të gjeni zgjidhje kreative.