DASHI

Kini kujdes: mund të ketë debate dhe tensione sidomos me Virgjëreshat. Ju ende mund të merrni siguri të shkëlqyeshme dhe t’i çoni marrëdhëniet tuaja përpara, edhe nëse jeni fokusuar shumë në punë kohët e fundit. Mbani dhe rritni biznesin tuaj? Sot mund të kaloni pak kënaqësi.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 19 prill 2024), në dashuri mund të ketë mosmarrëveshje të pakëndshme për të cilat mund të humbni lehtësisht durimin. Për fat të mirë, gjatë ditës gjërat do të përmirësohen falë Diellit, Hënës, Mërkurit dhe Venusit që do të jenë të favorshme. Përsa i përket punës, bëni kujdes sepse keni shpenzuar shumë kohët e fundit… Zgjidhjet e duhura do t’i gjeni deri në fund të muajit.

BINJAKËT

Ka shumë, shumë, gjëra që nuk ju përshtaten më… Mundohuni të jeni të durueshëm dhe të merrni gjithçka me filozofi më të madhe. Në përgjithësi, duhet kujdes në marrëdhëniet ndërpersonale. Për sa i përket punës, jeni vërtet të hutuar dhe mund të bëni disa gabime.

GAFORRJA

Hëna do të jetë sërish e favorshme dhe ky është gjithmonë një lajm i shkëlqyer. Dielli, Mërkuri dhe Venusi janë gjithashtu të favorshme. Dashuria po ecën mirë. Puna? Diçka ka ndryshuar që nga janari dhe ju ende nuk jeni mësuar me të. Mundohuni të bëni më shumë përpjekje për gjërat që ju pëlqejnë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 19 prill 2024), kjo është një periudhë komplekse në dashuri për ju. Më e keqja dukej se kishte mbaruar, por përkundrazi, thjesht ishin re të errëta në horizont. Për sa i përket punës, përpiquni të zgjidhni disa probleme që mbani me vete, por dijeni që rezultatet nuk do të shihen menjëherë.

VIRGJËRESHA

Mund të rizbuloni dashurinë që është e rëndësishme për shenjën tuaj. Nëse jeni beqarë, hidheni kokën në një aventurë të re!

PESHORJA

Me këtë situatë astrale mund ta përjetoni patjetër dashuri dhe paqe. Për sa i përket punës, ndihesh i lodhur, ndoshta ka shumë gjëra të reja për të tretur. Diçka do të fillojë në javët e ardhshme. Prandaj prisni.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 19 prill 2024), kundërshtimet e disa planetëve ndoshta do t’ju bëjnë të ndjeni shumë polemika. Përsa i përket punës, lënia e të sigurtës për të pasigurt definitivisht nuk duhet bërë tani…

SHIGJETARI

Do të duhet kujdes. E njëjta gjë për fundjavën. Për sa i përket punës, Jupiteri është i favorshëm në shenjën tuaj dhe ashtu do të jetë edhe për disa muaj.

BRICJAPI

Dashuria, shumë mirë: Hëna, Venusi, Dielli dhe Mërkuri do të jenë të gjitha të favorshme për të realizuar qëllimin. Në punë: mos e lini veten të dekurajoheni, gjithçka do të fillojë përsëri në javët e ardhshme. Është vetëm një çështje që të shtrëngoni pak më shumë dhëmbët.

UJORI

Ssipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 19 prill 2024), fundjava ju fton të jeni më të predispozuar ndaj të tjerëve. Sa i përket punës, bëni kujdes nëse duhet të nënshkruani një marrëveshje ose nëse ka çështje ligjore për të zgjidhur.

PESHQIT

Do të jetë mirë t’i lini gjërat të shkojnë në dashuri, e premtja dhe e shtuna do të jenë ditë të nënshtruara nga ky këndvështrim. Për sa i përket punës, mund të përmirësoheni: Dielli, Mërkuri dhe Afërdita janë të favorshme.