Dashi: Sipas horoskopit të Brankos java do të nisë me nervozizëm. Të hënën, në fakt, Hëna në disonancë mund të shkaktojë momente tensioni në punë. Dashi i dashuruar mund të përjetojë momente veçanërisht emocionale të mërkurën. Të shtunën do të rritet dëshira për të bërë gjëra, për t’u përfshirë dhe për të bërë projekte të reja. Fati është paksa i luhatshëm, ndaj mos prisni as mrekulli apo tragjedi.

Dashuria: 2

Puna: 4

Fat: 3

Financa: 3

Energjia: 4

Demi: Të martën yjet do ju ftojnë të ndani gjëra me të afërmit, ndaj mos u bëni lakmitarë. Të mërkurën Hëna do të jetë në shesh: do bëni mirë të ngadalësoni ritmin, të mos e teproni. Të shtunën do të jetë e rëndësishme të dëgjoni më shumë intuitën dhe më pak arsyen. Shëndeti ka nevojë për vëmendje shtesë, ndërsa financat duken të qëndrueshme.

Dashuria: 3

Puna: 2

Fat: 1

Financa: 4

Energjia: 3

Binjakët: Të martën, shumë Binjakë do të vendosin për të organizuar një arratisje romantike të papritur. Të enjten do t’ju duhet të përballeni me një Hënë të pafavorshme: do të duhet shumë kujdes. Të dielën do të vendosni të ndiqni ideale më të mëdha dhe më ambicioze. Fati nuk duket të jetë në anën tuaj kohët e fundit, ndaj është mirë të shmangni rreziqet e panevojshme. Në punë ka sfida për t’u përballur, por me energji dhe vendosmëri mund t’i kapërceni ato.

Dashuria: 2

Puna: 3

Fat: 1

Financa: 4

Energjia: 5

Gaforrja: Të martën yjet do ju inkurajojnë të gjeni një kompromis dhe të arrini një marrëveshje me një person. Mundësia për një përballje të papritur me persona jashtë rrethit tua, mund të zhvillohet të enjten. E diela sakaq pritet të jetë një ditë e fundit e javës plot nervozizëm dhe lodhje: Bëni kujdes! Dashuria mund t’ju rezervojë disa surpriza të papritura, ndërsa në punë ju presin momente të rëndësishme reflektimi. Financat tuaja nuk janë të këqija, por bëni kujdes të mos e teproni me shpenzimet impulsive. Pak fat do t’ju shoqërojë në ditët në vijim.

Dashuria: 3

Puna: 2

Fat: 4

Financa: 3

Energjia: 1

Luani: Siç e parashikon horoskopi i Brankos, java do të nisë në mënyrë premtuese. Të hënën, në fakt, yjet mund të rezervojnë një ofertë të re pune shumë interesante për ju. Të martën do të mund të hakmerreni pak ndaj dikujt. Të shtunën yjet do të sjellin lajme nga larg. Dashuria mund t’ju rezervojë disa surpriza të këndshme ndërkohë që në punë ka sfida që do t’ju testojnë këmbënguljen. Tregoni kujdes me financat, mund të ketë shpenzime të papritura.

Dashuria: 4

Puna: 3

Fat: 2

Financa: 1

Energjia: 5

Virgjëresha: Të martën yjet do të favorizojnë profesionistët e lirë, sidomos ata që merren me import-eksport. Të enjten Hëna në kundërshtim mund të shkaktojë disa sëmundje të bezdisshme fizike, pak lodhje. Të dielën mund të të godasë një nostalgji e çuditshme, e mbuluar me një vello melankolie. Duket sikur po kaloni një valë energjie pozitive kohët e fundit. Megjithatë, kini kujdes për pajtueshmërinë me të tjerët, mund të ketë ndonjë keqkuptim. Kreativiteti juaj është në rritje, shfrytëzojeni për të zgjidhur çdo problem në punë dhe në jetën e përditshme. Pavarësisht gjithçkaje, financat mund të kenë disa lëkundje: më mirë mbani një sy në portofolin tuaj.

Dashuria: 3

Puna: 4

Fat: 2

Financa: 1

Energji: 5

Peshorja: Të martën disa nga ju mund të merrni një propozim dashurie krejtësisht të papritur. Të enjten yjet do t’ju sugjerojnë të filloni t’i kushtoni më shumë vëmendje gjendjes fizike. E shtuna do të jetë dita e duhur për të adresuar disa sqarime të rëndësishme. Jeni në një kohë ulje-ngritjesh, e dashur Peshore. Dashuria mund t’ju shkaktojë disa dhimbje koke ndërsa karriera duket se po përparon pa shumë pengesa. Shikoni fatin tuaj: mund të keni disa surpriza! Financat janë të qëndrueshme, por jo të shkëlqyera, ndaj kushtojini vëmendje shpenzimeve tuaja. Energjia juaj është e luhatshme, përpiquni të balanconi veten më mirë.

Dashuria: 2

Puna: 4

Fat: 3

Financa: 3

Energji: 2

Akrepi: Disa gjëra po shkojnë mjaft mirë për ju, por kini kujdes për një sfidë të vogël që ju vjen. Jini të përgatitur për të trajtuar situata të ndryshme me fleksibilitet dhe mos harroni të relaksoheni pak. Marrëdhëniet mund të jenë pak lart e poshtë. Të martën yjet do ju ndihmojnë të zgjidhni disa vështirësi që ju kanë munduar së fundmi. Disa gjëra po shkojnë mjaft mirë për ju, por kini kujdes për një sfidë të vogël që ju vjen. Jini të përgatitur për të trajtuar situata të ndryshme me fleksibilitet dhe mos harroni të relaksoheni pak. Marrëdhëniet mund të jenë pak lart e poshtë.

Dashuria: 2

Puna: 3

Fat: 4

Financa: 1

Energjia: 5

Shigjetari: Sipas horoskopit të Brankos java juaj do të nisë me këmbën e gabuar. Të hënën në fakt do të kuptoni se keni pasur më shumë dalje sesa të ardhura. Mundohuni të jeni më të kujdesshëm me paratë. E marta premton të jetë një ditë produktive për biznes dhe negociata. Tensionet mund të lindin në familje të enjten. Energjia do të jetë në nivelet minimale: kujdesuni për veten. Dashuria duket se është paksa lart e poshtë kohët e fundit, por mos e humbni shpresën! Karriera juaj mund të marrë disa goditje, megjithatë, qëndroni atje. Një valë fati të mirë është afër jush dhe financat tuaja po tregojnë shenja përmirësimi. Energjia do të jetë në nivelet minimale: kujdesuni për veten.

Dashuria: 3

Puna: 2

Fati: 4

Financa: 3

Energjia: 1

Bricjapi: E marta do të jetë një ditë interesante për tregti. Të mërkurën, ata që janë përfshirë në një negociatë të rëndësishme mund të bëjnë një përparim interesant dhe të marrin disa lajme të mira. Të dielën, Hëna në disonancë mund të rezervojë një tërheqje të lodhshme për dikë. Dashuria mund të rezervojë disa surpriza të papritura, ndërkohë që karriera duket e qëndrueshme, por pa kulme të mëdha. Fati nuk është në anën tuaj kohët e fundit, më mirë shikoni me kujdes edhe shpenzimet. Gjeni kohë për t’u rimbushur sepse energjia është në mungesë.

Dashuria: 3

Puna: 3

Fat: 1

Financa: 2

Energjia: 2

Ujori: Të martën do të jeni të sigurt se më në fund jeni në rrugën e duhur. Vazhdoni kështu! Të enjten yjet do ju inkurajojnë t’i kushtoni më shumë vëmendje financave, të shmangni shpenzimet e panevojshme. E diela i përkushtohet dashurisë. Yjet po ju dërgojnë sinjale të përziera. Dashuria mund të jetë pak lart e poshtë, por asgjë që nuk mund ta përballoni me sharmin tuaj të zakonshëm. Karriera duket premtuese, edhe nëse disa ngjarje të paparashikuara janë afër. Energjia e lartë dhe një dozë e mirë intuite do të jenë aleatët tuaj më të mirë.

Dashuria: 3

Puna: 4

Fat: 2

Financa: 3

Energjia: 5

Peshqit: Të martën yjet do t’ju inkurajojnë të jeni më të kujdesshëm në dashuri: më mirë të mos kënaqeni me xhelozinë! Të mërkurën do të keni një intuitë të pamposhtur: mos e nënvlerësoni. Të shtunën do të jetë e dobishme të filloni të zhvilloni një sens më të mirë praktik. Kjo periudhë mund të rezervojë disa surpriza të kundërta për ju. Disa aspekte të jetës suaj janë të vështira, ndërsa të tjerat duken pak më të komplikuara. Konsideroni me kujdes zgjedhjet tuaja dhe ndiqni intuitën për të lundruar në këto dete të trazuara.

Dashuria: 3

Puna: 4

Fat: 1

Financa: 3

Energjia: 5