Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Astrit Osmanaj i ftuar në ‘D-Night’ ka folur për eksperiencën e tij në programin e dashurisë në ‘Top Channel.

Teksa tregoi vajzën më të pëlqyer për të cilën edhe u deklarua, pra për Rrushen, Astriti dha edhe komentin e tij në lidhje me Arjanin, Olsën dhe Borën. Mesa duket me njërin prej tyre diku hatri i ka ngelur edhe pse nuk e shprehu shumë mirë të gjithë situatën.

Dajana: Çfarë mendimi ke për Arjan Konomin, Bora Zemanin dhe Olsa Muhametin?

Astrit: Arjan Konomin kur e kam parë në fillimet e tij në Big Brother thoja se a do vinte ndonjëherë dita që t’a takoj sepse kisha shumë respekt të madh dhe e shikoja çdo ditë se po përfitoja diçka të bukur nga ai. Kur e takova vërtetë mu bë qejfi sepse është një njeri me vlera shumë të mëdha.

Ai disa herë më sulmoi mua, por unë thjesht i thoja se çdo gjë do e mësosh me kohën dhe nuk do të dalin fjalët e tua. Pastaj ai atë punë ka është opinionist dhe do të thotë diçka.

Bora është një moderatore shumë e mirë shqiptare dhe kam shumë respekt të madh për të, por dua të them se këtë kohën e fundit ka qenë më mirë Bora. Para se të ishte Big Brother unë nuk kam qenë pjesë e Për’Puthen, por kam dëgjuar nga të tjerët se ka qenë në shumë stres dhe nuk i ka pasur ato emocionet e Për’Puthen si në fillim kur ka pasur një lidhje me Donaldin. Por, tani po shikoj se iu kanë rikthyer të njëjtat ndjenja.