Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjete sociale foton familjare në samitin e NATO-s.

Kreu i qeverisë në fillim realizon një foto me presidentin amerikan, Joe Biden dhe shefin e NATO-s Jens Stoltenberg ndërsa më pas i bashkohet liderëve të tjerë të vendeve të aleancës.

“Washington – FOTOJA FAMILJARE e Këshillit të Atlantikut të Veriut”, shkruan kryeministri Rama.