Abuzoi me 15-vjeçaren, gjykata dënon me 12 vite burg rojen e shkollës

13/01/2021 - 13:33

Abaz Doga, ish-roja i shkollës në Babrru, është dënuar me 12 vite burgim për abuzimin seksual ndaj një nxënëseje 15-vjeçare.

65-vjeçari, pasi kishte kryer marrëdhënie me nxënëse, e kishte filmuar aktin dhe më pas ua kishte shpërndarë 3 nxënësve të tjerë të kësaj shkolle.

Këta të fundit, duke shantazhuar vajzën përmes kësaj videoje, kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me 15-vjeçaren.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Kavajës ka dalë në një informacion paraprak në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme, ku dy persona të maskuar

Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit ka "harruar" një shqiptar të ekstraduar nga Gjermania, i cili ishte në pritje prej 5

Vihet në pranga një shtetas kosovar, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Belgjika.

Policia e Shtetit njofton se janë ushtruar kontrolle në funksion të procedimit penal të ndjekur nga SPAK-u ndaj një grupi të strukturuar

Policia njofton se ka zbardhur dhe dokumentuar 22 raste të vjedhjeve në kryeqytet.

Policia e Tiranës godet një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes të drogave të forta në doza të vogla.

Policia ka arrestuar dy të rinj në Elbasan si autorë të trazirave para derbit Partizani-Tirana.

Policia e Elbasanit ka arrestuar një person të shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprën penale “Pjesëmarrje në organizatë kriminale për

Vijon puna për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, arrestohen në flagrancë 2 shtetas në Durrës, njëri i akuzuar për vjedhje dhe t

Një ngjarje e e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Sarandë, ku 200 bagëti (dele) janë djegur në një stan.