Aksident i rëndë, makina del nga rruga dhe përfundon në lumë

Postuar: 07/12/2017 - 08:02

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, pasi një makinë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në brendësi të lumit Mat.

Ngjarja ndodhi në rrugën nacionale Bulqizë-Burrel, në afërsi të Klosit.

Ende nuk dihet sa persona ishin në brendësi të mjetit tip “Golf”.

Dyshohet se makina ka rënë në lumë gjatë natës.

Policia është duke mbërritur në vendin e ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Persona ende të paidentifikuar paraditen e sotme kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të të automjetit "Volkswgen" me targa AA 686 BF, 

Një 50-vjeçar në Durrës është arrestuar nga blutë e qytetit, pasi një ditë më parë është kapur duke drejtuar makinën në gjendje të dehur.

Dy persona kanë rënë në pranga për përdorim të kartëmonedhave në euro të falsifikuara. Genci Muja, 37 vjeç, banues në Krujë dhe Denis Ibr

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përfunduar hetimet për Fadil Kasemin, i cili vrau ish- bashkëshorten e tij gjyqtare.

Në një njoftim për mediat, policia e Durrësit ka bërë me dije se Specialistët për Trafiqet kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar

Katër persona të maskuar kanë grabitur një banesë mëngjesin e sotëm.

Policia ka shpallur në kërkim tre të rinj, në lidhje me një ngjarje të ndodhur ditën e djeshme, dhe që dyshohet se po të njëjtët autorë k

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia pas një hetimi disa mujor, që u arrit në përfundimin se kishte tentuar të trafikonte për prosti

Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar ditën e sotme, kur një automjet tip “Fiat” ka aksidentuar një këmbësore 65-vjeçare.

   Paraditen e sotme, policia italiane ka arrestuar një 42-vjeçar shqiptar, që kishte fshehur pranë baterisë së automjetit tip Renault nj