Aksident rrugor në plazhin e Durrësit, plagoset një shtetase (FOTO)

17/09/2020 - 20:02

Një aksident rrugor është regjistruar pak minuta më parë në rrugën “Pavarësia”, në zonën e plazhit, në Durrës.

Drejtuesi i një mjeti tip “Audi” ka humbur kontrollin e makinës dhe për pasojë një këmbësore ka mbetur e plagosur.

Shtetasja në fjalë është dërguar në spital, por policia e Durrësit konfirmoi për DurrësLajm se e aksidentuara ka lëndime të lehta.

Policia Rrugore ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy persona në Durrës kanë përfunduar në prangat e policisë pasi janë kapur në timon pa leje drejtimi dhe në gjendje të dehur.

Ndalohet një 20-vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar.

Një 26-vjeçar është arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi ka kërcënuar me thikë babanë dhe e ka kërcënuar se do e vriste.

Një vrasje ka tronditur qytetin e Fierit mëngjesin e sotëm, ku viktimë ka mbetur një 50-vjeçar me inicialet A.

Policia e Vlorës ka identifikuar një nga autorët e dyshuar të vjedhjes me armë të ndodhur në një parë në fshatin Haderaj në Selenicë.

Gjendet i vrarë me armë zjarri një person në Sheq të Madh në Fier.

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri, si pasojë e një konflikti.

Një atentat ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Asti, Itali, ku një shqiptar është qëlluar me armë.

Një shtetase britanike është kapur me 21 mijë e 900 paund të padeklaruara në Rinas.

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Lushnje-Rrogozhinë. Sipas policisë, automjeti tip BMW drejtohej nga 19-vjeçarja E.D.