Aksident tragjik në Durrës, dy të vdekur

Postuar: 22/02/2018 - 01:05

   Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Maminasit.

Një taksi është futur në një pikë karburanti pasi është pëplasur me një automjet tjetër.

Si pasojë e përplasjes së fortë, taksia është spostuar drejt pikës së karburantit duke kryer edhe një përplasje tjetër të rëndë.

Nga të dhënat paraprake, mësohet se ka humbur jetën shoferi i taksisë dhe pasagjeri.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Dy episode dhune janë regjistruar në një familje në zonën e Sallmones, Shijak.

   Ka ndërruar jetë në spitalin e Tiranës shtetasi Olsi Lelo, 38 vjeç, i plagosur dje në zonën e Unazës së Re.

Ishte shpallur në kërkim nga Policia e Durrësit, ndalohet nga forcat blu.

Për arsye që ende nuk bëhen me dije, një 60-vjeçar në Durrës i ka dhënë fund jetës një ditë më parë.

Në seancën gjyqësore ndaj Fadil Kasemit, sot dëshmoi drejtuesi i mjetit që e largoi nga vendnngjarja pasi ai kishte ezekutuar ish-gruan e

Policia e Tiranës në kuadër të operacionit “Ndërmjetësi” ka vënë në pranga 3 persona për korrupsion aktiv.

Ka ndërruar jetë në spital 38-vjeçari që u plagos dje me thikë në zonën e Unazës së Re në Tiranë.

Tre persona janë vënë në pranga nga policia, pasi gjatë një kontrolli të ushtruar në automjetin me të cilin ishin duke lëvizur iu është g

Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin "Fusha e Rërës", ndërsa në pranga ka rënë një 46-vjeçar i dënuar më parë për "Vrasje me dash