Bie nga lartësia e pallatit, në gjendje të rëndë 25-vjeçari

09/08/2019 - 13:58

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Korçë, ku një 25-vjeçar ka rënë nga lartësia e një pallati, duke u plagosur rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 të qytetit juglindor, ndërsa nuk dihet ende nëse ngjarja ka qenë aksidentale, apo i riu është vetëhedhur.

Mësohet se 25-vjeçari është transportuar me plagë të shumta drejt spitalit dhe ndodhet në gjendje kritike.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi me një vajzë shqiptare vetëm 2 vjeçe.

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Fier, me protagonistë disa persona me lidhje gjaku me njëri –tjetrin.

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e vonë të së shtunës në fshatin Zezë të Krujës.

Një aksident i rëndë ka ndodhur me pasojë vdekje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën Pogradec-Korçë.

Ka ndërruar jetë në spital Shpresa Baka, e cila u qëllua me armë mbrëmjen e së shtunës në Fushë-Krujë.

Pas shoqërimit të 9 punonjësve të Kadastrës Durrës, një ditë më parë në Drejtorinë e Policisë, mësohet se njëri prej të shoqëruarve është

Thyen masën e sigurisë "Arrest shtëpie" dhe më pas konfliktohet për motive të dobëta me shoferin e autobusit të një linje urbani duke e g

Policia ka arrestuar dy persona në Elbasan pasi transportonin lëndën narkotike në drejtim të Maqedonisë së Veriut.

Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin e koduar "Brebulla", për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narko

Një 41-vjeçare në fshatin Pojan të Maliqit i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar.