Durrës, makina e policisë përplaset me kamionin (FOTO)

11/05/2019 - 11:57

Një automjet i policisë së Durrësit është përplasur me një kamion në lagjen nr.18 të qytetit bregdetar.

Siç duket nga fotot që po publikon DurrësLajm, fatmirësisht përplasja ka qenë e lehtë dhe ka vetëm dëme materiale.

Nga burime të policisë, DurrësLajm mëson se automjeti është dëmtuar në pjesën e përparme, ndërkohë që efektivët nuk janë lënduar.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe sipas të njëjtave burime është marrë masë administrative për shkaktarin e aksidentit.

Brenda dy javësh, ky është aksidenti i dytë në Durrës ku mbesin të përfshirë efektivë të policisë.

Në datë 30 prill, një motor i policisë, ndërsa po shkonte në vendngjarjen e një plagosjeje u përplas nga një automjet dhe efektivët mbetën të plagosur, ndërsa u shoqërua drejtuesi i mjetit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 19 vjeçar nga Elbasani humbi jetën mëngjesin e sotëm në Kremona pasi u përplas nga një furgon, ndërsa po shkonte me motorrin e tij në

Në muajin korrik 20-vjeçarja shqiptare Sabrina Lekaj u gjet e vrarë në Adelaide të Australisë dhe i dyshuar për këtë krim ishte babai i s

Një i ri shqiptar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti në Itali.

Edhe pse ka kaluar 24 orë nga gjetja e një trupi të dekompozuar në detin Adriatik nga një peshkarexhë që lundronte në ujërat e Durrësit,

Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor antikanabis të koduar "Fag" duke goditur një rast të tentativës për kultivim të bimëve

Policia Rrugore e Durrësit vijon zbatimin e planit të masave për përballimin e fluksit gjatë sezonit turistik veror dhe rritjen e paramet

Policia ka arrestuar një 25-vjeçar në Elbasan pasi qarkullonte me armë zjarri.

Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në afërsi të lumit Devoll në Gramsh. 

Ditën e djeshme rreth mesditës në  Gjermani, është raportuar për një vrasje të dyfishtë.

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Itali dhe protagoniste e saj ka qenë një grua shqiptare. Mediet fqinje raportojnë se një 60-vje