EMRAT/ Sherr me thika mes të rinjve, plagoset rëndë një prej tyre

09/05/2020 - 18:09

Një sherr mes dy të rinjve është regjistruar në Berat, ky si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një prej tyre.

News 24 raporton se 17-vjeçari, Ervis Haxhillari është plagosur me thikë nga Klajdi Qëndro dhe gjendja e tij paraqitet e rëndë.

Nuk dihet ende shkaku i ngjarjes së rëndë, por dyshimet paraprake mbeten për motive të dobëta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një sherr i çastit që degjeneroi me përdorimin e armës së zjarrit i ka kushtuar jetën një 32-vjeçari në Durrës.

Një automjet tip “Benz” ka marrë flakë në ecje. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sheq i Madh” në Fier.

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka vendosur zbatimin e masës së sigurimit “arrest në burg” për të ekstradu

Policia e Bulqizës arrestoi një 41-vjeçar pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Është ekstraduar nga Greqia një shtetas shqiptar i dënuar për ngacmim seksual ndaj të miturve.

Një aksident tragjik është regjistruar mbrëmjen e së shtunës në aksin rrugor Fushë Krujë-Laç, ku për pasojë ka ndërruar jetë një 46-vjeça

Një konflikt mes dy personave ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e njohur si “Shtëpia e Oficerëve” në Vlorë.

Autoritetet italiane kanë vënë nën hetim për vrasjen e Shpëtim dhe Teuta Pashos edhe dy persona të tjerë përveç 36-vjeçares nga Durrësi, 

Një 60-vjeçar është proceduar në gjendje të lirë në Sarandë pasi ka kryer veprime të turpshme para një të miture.