Foshnja 3-muajshe mbërrin pajetë në spital, familja pëson fatkeqësinë e dytë

21/01/2020 - 14:42

Një foshnjë tre muajshe ka ndërruar jetë ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Librazhdit, ku bebja ka arritur i pajetë në spital, për shkaqe që ende nuk dihen.

Ndërkohë ekspertët mjeko-ligjorë kanë bërë me dije se po bëhet autopsia për të zbardhur shkaqet.

Mësohet se familja e viktimës ka pësuar një tjetër fatkeqësi, pasi ka humbur edhe një fëmijë tjetër më parë, i cili iu ka vdekur në një aksident automobilistik.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një automjet ka goditur makinën e patrullës së policisë tek rrethrrotullimi tek Ura e Dajlanit, në Durrës. 

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore Durrës, në vijim të punës për parandalimin e aksidenteve rrugore dhe ndëshkimin e

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të dhunës në f

Dy vëllezër shqiptarë, 26 dhe 29 vjeç janë vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohen për shpërndarje kokaine.

Të paktën 20 refugjatë afganë u gjetën nga policia sot ndërsa ecnin në këmbë përgjatë autostrades Vlorë -Fier.

Ky është momenti kur të arrestuarit e operacionit “Mezhgorani” dërgohen në Komisariatin e Policisë në Gjirokastër pas ndalimit nga polici

Shpërthen tubi i kaldajës në shkollën "Janaq Kilica" në qytetin e Fierit.

Policia e Shtetit ka arrestuar 30 persona sot në kuadër të operacionit policor të koduar “Mezhgorani” ku u arrestua edhe botuesi Henri Çi

Mëngjesin e të premtes, rreth orës 08:50, në qytetin e Laçit, një mjet me drejtues shtetasin E.Ll., 37 vjeç, ka aksidentuar këmbësoren, s