Gjendet e plagosur në rrugë një shtetase e huaj, policia në kërkim të bashkëshortit

23/10/2020 - 21:38

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në zonën e Xibrakës.

Sipas raportimeve të para mësohet se në vendngjarje është gjetur një motor i përplasur, ndërkohë që një grua është plagosur. Informacionet paraprake bëjnë me dije se shtetasja e plagosur është e huaj dhe ende nuk është identifikuar.

Policia ka dyshime se në motor udhëtonte edhe një burrë, por ai  nuk është gjetur, ndaj policia është duke kryer kërkime në zonë. Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit janë të paqarta.

Ndërkohë e plagosura është dërguar në spital.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një operacion anti-drogë është zhvilluar në Voula, afër Athinës, në Greqi që ka çuar në arrestimin e 6 shqiptarëve.

Një video që tregon momentin e ekzekutimit të shqiptarit Ilir Zelka brenda një lokali në Brazil është publikuar tashmë nga mediat vendase

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur paraditen e së martës në Balldren të Lezhës, ku Hilë Gjini, 43 vjeç, u qëllua me armë

Në vijim të kontrolleve parandaluese policore, ndër të tjera, rrugorët e kryeqytetit kanë konstatuar dhe arrestuar një drejtues mjeti, pë

Pas një hetimi 3-mujor është vinalizuar sot operacioni i koduar “Vela”.

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Durrës-Tiranë, sa kalon Sukthin.

Bien në prangat e Policisë së Durrësit 2 shtetas, për vepra të ndryshme penale.

Një tjetër qendër masazhi që përdorej për shfrytëzim prostitucioni është zbuluar nga policia e Tiranës në zonën e “Don Boskos”.