Katër persona dhunojnë me sende të forta 56-vjeçarin

29/10/2020 - 09:34

Katër persona janë arrestuar nga Policia e Vlorës, pasi kishin dhunuar me sende të forta një 56-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në Orikum ditën e djeshme. Të arrestuarit janë P. H. 58 vjeç, H. H. 43 vjeç, Q. H. 56 vjeç dhe A. H. 21 vjeç, të cilët akuzohen për plagosje të rëndë me dashje.

Sipas policisë, të katërt këta persona, pas një sherri të çastit, goditën me sende të forta 56-vjeçarin me iniciale I.H., duke i shkaktuar dëmtime të rënda.

I plagosuri u dërgua në spital ku po merr mjekim. Materialet i kaluan Prokurorisë së Vlorës për veprime të mëtejshme. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Goditet një tjetër rast i tentativës për kultivim të bimëve narkotike.

Sekuestrohen fara kanabisi, vihet në pranga poseduesi.

Agjentët e Policisë Kombëtare në Spanjë, në kuadër të operacionit të koduar “Vergel”, kanë vendosur në pranga 8 persona, mes tyre dhe shq

Një automjet në Tiranë ka përplasur për vdekje një këmbësore. Burimet zyrtare bëjnë me dije se viktima është ende e paidentifikuar.

Një aksident tragjik është regjistruar në aksin rrugor Vlorë-Peshkëpi me pasojë vdekjen e një të mituri.

Zyra e OSHEE në rrugën “Qemal Stafa” në Tiranë ka rënë pre e grabitësve.

Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar drejtuesin e mjetit që aksidentoi për vdekje këmbësorin e moshuar.

Një person dyshohet se është mbytur në akuariumin e portit të Durrësit.

Pamjet që vijnë nga vendngjarja e aksidentit tragjik të regjistruar rreth orës 14.55, në autostradën Durrës-Tiranë, pranë mbikalimit të F

Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ka ndodhur mesditen e sotme në Durrës.

Humb jetën një punonjës në punimet për aeroportin e Kukësit.