Përplasen tre mjete, dy pasagjerë përfundojnë në spital

11/02/2019 - 10:35

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy shtetasve ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Nga të dhënat e para raportohet se tre mjete janë përfshirë në aksident në unazën e qytetit pranë vendit të quajtur si “Kryqëzimi i Kinezëve”.

“Në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezëve, janë përplasur 3 mjete, si pasojë e aksidentit janë dëmtuar 2 pasagjerë të cilët janë transportuar në Spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit”, thuhet në njoftim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në vijim të operacionit policor të koduar “Vazhdimësia”, nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në Drejtoinë e Policisë së Durrësit, në b

Një 46-vjeçar është plagosur me thikë në Elbasan, ndërsa në pranga është vënë autori, i cili akuzohet për plagosje të rëndë me dashje.

Një aksident ka ndodhur pasditen e së dielës në rrugën Lushnje-Berat, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 7 persona, mes të cilëve 3 fëm

Një i ri është plagosur me armë zjarri pasditen e kësaj të diele në Tiranë.

Pas katër orësh i bllokuar në shpellën e Pëllumbasit, në kanionet e Erzenit, 42 vjeçari i cili kishte ndrydhur edhe kaviljen është nxjerr

Pesë persona kanë mbetur të bllokuar në kanionet e Erzenit.

Dy automjete tip “Benz” janë përplasur pak minuta më parë në segmentin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur “Çesma e Levanit”.

Shoferi i kamionit të një prej firmave të nxjerrjes së gurit dekorativ në Malin e Tomorrit, ka humbur jetën pasi ka pësuar një aksident n

Një aksident është regjistruar këtë të diel në segmentin rrugor Korçë-Kapshticë, në vendin e njohur si kryqëzimi i Plasës.

Një 36-vjeçar ka humbur jetën në zonën e Malit të Tomorrit.