Rrjedh bombola e gazit, digjet banesa në Durrës (VIDEO)

16/04/2018 - 10:25

Një banesë në lagjen nr.12 në Durrës është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm ndërsa raportohet vetëm për dëme materiale.

"DurrësLajm" mëson se në momentin e ngjarjes në banesë nuk ndodhej njeri.

Ndërhyrja në kohë e forcave të zjarrfikëses kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit, që ka shkaktuar djegien e kuzhinës së banesës.

Mësohet se shkak i zjarrit është bërë rrjedhja e bombolës së gazit.

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një aksident është shënuar paraditen e sotme në kryeqytet.

Redi Popesku, pronari i lokalit Monopol, ku ndodhi masakra e Bllokut më 4 Tetor, është arrestuar rreth orës 23:00 të mbrëmjes së djeshme.

Nuk ka mjaftuar dhunimi nga bashkëshorti, por dajakut i është ‘bashkuar’ edhe vëllai i një 29-vjeçareje nga Durrësi.

Një punonjës policie në burgun e sigurisë së lartë në Fushë-Krujë është arrestuar në flagrancë nga kolegët e tij.

Një aksident me pasojë dy persona të plagosur, ka ndodhur sot në aksin rrugor Qukës-Stavaj të Librazhdit.

Dy ditë më parë, në orët e pasdites ka ndodhur një tjetër ngjarje kriminale në Shkodër.

Policia italiane ka arrestuar 4 shtetas shqiptarë me akuzën e trafikut të drogës.

Një 27-vjeçar ka përfunduar në arrest pasi është kapur me kokainë në automjetin e tij.

Është dënuar me 25 vite burg shqiptari i cili cilësohet si bossi i kokainës në Angli.

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga menxaherin e firmës dhe një nga teknikët, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në Fabrikën e Çimentos në