Shqiptari gjendet i vdekur në oborrin e shtëpisë së shokut nga gruaja

20/08/2019 - 20:34

Një 53-vjeçar shqiptar është gjetur pajetë nga bashkëshortja e tij në oborrin e shtëpisë të mikut të tij. Kjo ngjarje ka ndodhur në Castelfidardo të Italisë dhe sipas mediave italiane, 53-vjeçari ka dalë nga shtëpia e tij dhe i është drejtuar shtëpisë së shokut të tij.

Pas orësh të tëra pritjesh, bashkëshortja e tij e shqetësuar  pasi 53-vjeçari nuk po kthehej ka dalë për ta kërkuar.

Ajo u trondit kur e gjeti bashkëshortin e saj shtrirë në oborrin e shtëpisë së mikut të tij. Ndonëse lajmëroi menjëherë ambulancën, për 53-vjeçarin nuk mund të bëhej asgjë.

Shkaqet e vdekjes së tij ende nuk dihet dhe gjithashtu nuk është publikuar as identiteti i tij nga mediet e vendit fqinjë.

Gjithashtu thuhet se në shtëpinë ku ai kishte shkuar për vizitë nuk ishte asnjë njeri. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 44-vjeçar në Durrës është rrëzuar nga kati i tretë i pallatit e si pasojë ka përfunduar në spital, nën kujdesin  e mjekëve.

Në emisionin “Uniko” nga Spartak Koka në Klan Plus janë publikuar për herë të parë fotot ekskluzive të një personazhi të njohur të përfsh

Gjykata e posaçme kundër korrupsionit dhe krimit te organizuar, ka vendosur qe të zëvendësojë masën e sigurisë për Bajram Hajrin, nga arr

Gjatë karantinimit 40 orësh ndërsa qytetarët janë të mbyllur në shtëpi, në Durrës hajdutët vijojnë aktivitetin e tyre normalisht.

Andre Ljuljovic është shqiptaro-amerikani, që ka humbur jetën nga koronavisuri në SHBA.

Një vajzë nga Lezha, e cila pasi mësoi se gjyshja ishte prekur nga koronavirusi, pak ditë më vonë u dërgua me urgjencë në spital me dhimb

Policia e Durrësit vijon kontrollet në lokale, të cilat duhet të jenë të gjitha të mbyllura, në kuadër të masave të marra në luftën kundë

Strukturat e Policisë së Shtetit kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria s

Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro, u arrestua në datën 24 mars, nga policia e Tiranës, për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas.

  • Bashkëpunimi dhe koordinimi i veprimeve mes DVP Durrës dhe Interpol Tirana vë në pranga një të kërkuar, i dënuar në Itali pë